X 24 GODZINNY MARATON

relacja video Antoni Kocela występ artystów cyrkowych  >>>>>

relacja video Antoni Kocela cz. 2  >>>>>

relacja video Antoni Kocela cz. 3  >>>>>

relacja video Antoni Kocela zakończenie  >>>>>

relacja foto Pilarscy >>>>

relacja foto Łukasz Gądzik cz. 1 >>>>

relacja foto Łukasz Gądzik cz. 2 >>>>

relacja foto Łukasz Gądzik cz. 3 >>>>

relacja foto Aktywnakazimierza >>>>

Wyniki:
REKORDZISTA -  WALENCIK MARCIN - 31050 m
 II NAJLEPSZY ZAWODNIK - SAMBÓR KACPER 26000 m
III NAJLEPSZY ZAWODNIK - COULIBALY LAMINE 25000 m
REKORDZISTKA  - ZIELIŃSKA OLIWIA 22000 m
II NAJLEPSZA ZAWODNICZKA - PARANIAK ANNA 9000 m
NAJMŁODSZY ZAWODNIK – NAREWSKA MAJA
NAJWYTRWALSZA FIRMA MEBLO-DAR
NAJSTARSZY ZAWODNIK OLSZYCKI KRZYSZTOF
SUPER GOŚĆ –  KRUPA IGOR
SUPER GRUPA I – MEDUZA
SUPER GRUPA II – SWIM CENTER
MEDUZANAJLEPSZY OLD BOY SZCZEPANIK ANDRZEJ
NAJLICZNIEJSZA GRUPA – FUNDACJA L. ŁACHA "TEAM CANADA"
NAJWYTRWALSZA RODZINA – COULIBALY
SZKOŁY PODSTAWOWE
1 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 KAZIMIERZA WIELKA
2 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 KAZIMIERZA WIELKA
3 SZKOŁA PODSTAWOWA W CZARNOCINIE
GIMNAZJUM
1 KAZIMIERZA WIELKA
2 CZYŻOWICE
3 DZIAŁOSZYCE
SZKOŁY ŚREDNIE
1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KAZIMIERZY WIELKIEJ
2 ZSR CUDZYNOWICE
3 ZSZ ODONÓW
 
 
SZKOŁA PODSTAWOWA –
DZIEWCZĘTA 2009 I MŁODSI –
1 ŻARNOWIECKA KAROLINA 2350 m
2 GĄDZIK EMILIA 850m
3 KONEWECKA GABRIELA 600 m
- ROCZNIK 2007-2008
1 ŻARNOWIECKA ANGELIKA 7100 m
2 PIETROŃ ANTONINA 6250 m
3 GABRYŚ NATALIA 5000 m
- ROCZNIK 2005-2006
1 GĄDZIK ZUZANNA 17000m
2 ŻARNOWIECKA ALEKSANDRA 13450 m
3 CHAT ZUZANNA 13000 m
- ROCZNIK 2003-2004
1 PARADA JULIA 17600 m
2 PRZEBIERACZ ALICJA 15000 m
3 MOŻDŻEŃ JOANNA 13750 m
SZKOŁA PODSTAWOWA –
  CHŁOPCY 2009 I MŁODSI –
1 SAMBÓR IGOR 5000m
2 PARADA DAWID 1400 m
3 MADEJ ANTONI 950 m
- ROCZNIK 2007-2008
1 WOŹNIAK JACEK -5000 m
2 MARKOWSKI MIKOŁAJ 4400 m
3 SKRZELA DAMIAN 4150 m
- ROCZNIK 2005-2006
1 COULIBALY DAID 18650 m
2 KABAT MARCIN 13000 m
3 GAWEŁ EMIL 12600 m
4 WOJAS ADRIAN 9650 m
- ROCZNIK 2003-2004
1 ZARĘBA ALEKSANDER 20600 m
2 MADERAK SEBASTIAN 13650 m
3 ŻUREK KLAUDIUSZ 12350 m
4 JAWORSKI WOJCIECH 11100 M
 
GIMNAZJUM
– DZIEWCZĘTA IK 2001-2002
1 MOŁAS EMILIA 15150 m
2 TWARDOWSKA KATARZYNA , GÓRNICZ KATARZYNA 14500m
3 KUCIĘBA JULIA 7450 m
GIMNAZJUM
– CHŁOPCYK 2001-2002
1 CZEKAJ PRZEMYSŁAW 9400 m
2 MOŻDŻEŃ KAMIL 5000 m
3 KLIMCZYK MATEUSZ 3650 m
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE –
DZIEWCZĘtA 2000 I STARSI
1 JĘDRAS SYLWIA15000 m
2 KITA JULIA 11700 m
3 WOJAS WIKTORIA 10250 m
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE –
CHŁOPCY 2000 I STARSI
1 STĘPIEŃ MICHAŁ 9200m
2 JAGIELNIK KAMIL 9000m
3 PSZCZOŁA JAKUB 8700 m
RATOWNICY I INSTRUKTORZY
1 KWIECIEŃ KATARZYNA  7600m      
2 ADAMCZYK PAULINA 7500m       
3 GAJDA DAWID 1400m

NAUCZYCIELE
1. ŚLIWIŃSKI GRZEGORZ 11500m

2. SZMUC MARWEK 10200 m
3. KS MARIUSZ ROZIN 1000 m

OPEN
1 BORUCH MARIUSZ 14100m
2 TŁUŚCIK KRZYSZTOF 11250m
3 DOMAŃSKI DAWID 10250 m
 
 
                            
                                   
                                               
 

INFORMACJA DLA TYCH KTÓRZY
PO RAZ PIERWSZY CHCĄ WZIĄŚĆ UDZIAŁ W MARATONIE

·         udział w maratonie jest bezpłatny i dobrowolny
·         każdy może przepłynąć dowolny dystans, "dowolną ilość basenów",
·         w maratonie można wystartować/dołączyć o dowolnej porze nawet w niedziele rano!,
·         można mieć dowolna ilość i długość przerw,
·         liczy sie wynik jako suma przepłynięta przez zawodnika, później suma drużyny
           końcowa  suma kilometrów daje wynik końcowy...ten rekord bijemy!!
·         każdy uczestnik otrzyma pamiątkową monetę

 

 

21.02.2016 /NIEDZIELA/
- g. 11:30 Na zakończenie Maratonu

 

 

 

 

GOŚĆ SPACJALNY !!!

 

Trener,
Poseł do Parlamentu Europejskiego

 

 

Bogdan Wenta
 

 

 

 

Na spotkanie z którym po zakończeniu Maratonu ok g.13:00
Zaprasza

 

20.02.2016 /SOBOTA/
20.02.2016 /SOBOTA/
- g. 13:00

 

20.02.2016 /SOBOTA/
- g. 18:00, 21:30, 22:30

 

 

 

 

DARMOWE ZAJECIA !!!

20.02.2016 /SOBOTA/
- g. 18:30

 

 

WYSTĘPY ARTYSTYCZNE


20.02.2016 /SOBOTA/
- g. 19:30

 

 

 

 

 

ATRAKCJA WIECZORU !!!

 

 

 

Formularz zgłoszeniowy należy wysłać do dnia 17.02.2016r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
formularz powinien zawierać poniższe dane, oraz podane godziny podejmowanych prób pływania
Na adres zwrotny odesłane zostanie potwierdzenie uczestnictwa oraz rezerwacja bądź brak możliwości rezerwacj toru.
O rezerwacji decyduje  kelejność zgłoszeń

Formularz zgłoszeniowy do  2016

Imię i nazwisko

 

Wiek / rocznik, klasa dotyczy szkół/

 

Adres zamieszkania

 

E-mail

 

Godziny prób  

 

Informuję, że znam regulamin X 24 Godzinnego Maratonu Pływackiego organizowanego przez Kazimierski Ośrodek Sportowy i zobowiązuje się do jego przestrzegania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb wewnętrznych organizatora.

                                                                                                     

…………………………………………………..

                                                                                                                                                Podpis

 

RAGULAMIN

1.    Maraton odbędzie się w Kazimierskim Ośrodku Sportowym – Kryta Pływalnia „WODNY RAJ” w dniach 20-21.02.2016 w godzinach od 12:00 w sobotę do 12:00 w niedzielę.
2.    W próbie biorą udział wolontariusze, którzy deklarują pisemnie udział
w MARATONIE PŁYWACKIM
3.    UWAGA KAŻDY, KTO PRZEPŁYNIE MINIMUM 50m NA WYZNACZONYM TORZE OTRZYMA PAMIĄTKOWY MIN-DYPLOM UCZESTNIKA MARATONU!!!
4.    Wszyscy UCZESTNICY powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodników i wynikających z tego konsekwencje w trakcie trwania MARATONU organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
5.     Zawodnicy zobowiązani są do pisemnego potwierdzenia i zapoznania się
z regulaminem.
6.    Uczestnicy Pływają zgodnie z wyznaczonym harmonogramem dostępnym
u Sędziego Głównego
7.     Uczestnicy wchodzą na pływalnie bezpłatnie w terminach ustalonych
w harmonogramie.
8.    Uczestnicy Maratonu zobowiązani są do przestrzegania regulaminu Krytej Pływalni
w Kazimierzy Wielkiej.
9.    Organizator ufunduje nagrody w postaci pucharów oraz dyplomów dla:
  • Najstarszego Uczestnika
  • Najmłodszego Uczestnika
  • Najbardziej wytrwałej rodziny
  • Najlepszej szkoły ponadgimnazjalnej /Starosta Powiatu Kazimierskiego/
  • Najlepszej szkoły podstawowej, gimnazjum z terenu Gminy Kazimierza Wielka /Burmistrz Miasta i Gminy Kazimierza Wielka/
  • ! Osoby które chcą rywalizować  o miano Najlepszego Zawodnika/Zawodniczki  zgłaszają się do Sędziego Głównego.  Zawodnicy będą rywalizować na wyznaczonych 2 torach na których liczenie długości dokonywać będą niezależni sędziowie !!
  • Najbardziej wytrwałego małżeństwa/pary(dotyczy osób pełnoletnich)

oraz z okazji 10 lat MARATONU Puchary dla zwycięzców w kategoriach

  • Szkoła Podstawowa – dziewczęta i chłopcy
    - rocznik 2009 i młodsi - w zależności od ilości zgłoszeń
    - rocznik 2007-2008
    - rocznik 2005-2006
    - rocznik 2003-2004
  • Gimnazjum – dziewczęta i chłopcy
    - rocznik 2001-2002
  • Szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne – dziewczęta i chłopcy
    -rocznik 2000 i starsi
  • Open
  • Ratownicy i instruktorzy
  • Inne
10.  Każdy uczestnik płynie min 30 min stylem dowolnym, ilość razy ustaloną
z organizatorem.
11.   Pierwszeństwo uczestnictwa mają osoby, które wcześniej wpisały się na listę dyżurów dostępną w kasie pływalni. Osoby, które zgłoszą się w dniu imprezy, będą mogły wziąć udział w imprezie w miarę wolnych miejsc na torach, po uzyskaniu zgody Sędziego Głównego.
12.  Firmy oraz organizacje, które chcą zgłosić swoje reprezentacje do uczestnictwa w maratonie zobowiązane są do dostarczenia imiennej listy uczestników oraz uzgodnienia z Sędzią Głównym godzin, w których będą oni pełnić dyżury, na 2 dni przed Maratonem. Ilość osób reprezentujących firmę instytucje-dowolna. Suma długości przepłyniętych przez dane reprezentacje zostanie podana do oficjalnej informacji.
13.  Osoby, które chcą otrzymać pamiątkową koszulkę z maratonu uiszczają opłatę wpisową w kasie pływalni do dnia 12.02.2016  w wysokości 12 zł.

Pamiątkowe dyplomy uczestnictwa do odbioru od wtorku, 23 lutego 2016

WKRÓTCE WIĘCEJ INFORMACJI !!!