Biegi Przełajowe z Okazji Dnia Dziecka

STAROSTA POWIATU KAZIMIERSKIEGO
ORAZ
KAZIMIERSKI OŚRODEK SPORTOWY
ZAPRASZAJĄ NA  
”BIEGI PRZEŁAJOWE Z OKAZJI DNIA DZIECKA"
 
 
 
Wyniki: 
Szkoła Podstawowa – Dziewczęta Młodsze
 
Nazwisko i Imię
Szkoła
Miejsce
KALINA KWIECIEŃ
SP 3 KW
I
BZDOŃ KAROLINA
WIELGUS
II
GALBAS ANNA
TOPOLA
III
CZECHOWSKA WIOLETTA
SP 3 KW
IV
GUCAŁ ALEKSANDRA
SP 3 KW
V
MAJ ALEKSANDRA
WIELGUS
VI
KAŁAT OLIWIA
SKALBMIERZ
VII
ZAPIÓR ANNA
WIELGUS
VIII
KARBOWNICZEK OLA
SP 3 KW
IX
BIAŁCZYK OLIWIA
SKALBMIERZ
X
Szkoła Podstawowa – Chłopcy Młodsi
Nazwisko i Imię
Szkoła
Miejsce
KAŁUŻA KRYSTIAN
SP 3 KW
I
KRAWCZYK NORBERT
SP 1 KW
II
CHUMIKOWSKI OSKAR
ST CUDZYNOWICE
III
LUBERA KAMIL
SP 1 KW
IV
WALIGÓRA WIKTOR
SKALBMIERZ
V
SWAT FRANCISZEK
SP 3 KW
VI
SZCZERBA GRACJAN
SP 1 KW
VII
HOŁDA MIKOŁAJ
SP 3 KW
VIII
BARTOS ERYK
SP 3 KW
IX
TORA KACPER
SKALBMIERZ
X
Szkoła Podstawowa – Dziewczęta Starsze
Nazwisko i Imię
Szkoła
Miejsce
SIWIEC WIKTORIA
SP 3 KW
I
KOZIK ROKSANA
SP 3 KW
II
JACH NIKOLA
SP 3 KW
III
ŻWIREK JULIA
SP 3 KW
IV
OLSZYCKA GABRIELA
SP 3 KW
V
ADAMCZYK MARIA
SP 1 KW
VI
GODZISZ KAMILA
SP 3 KW
VII
ZAPART NIKOLA
SP 1 KW
VIII
SŁABOSZ MARTYNA
SKALBMIERZ
IX
WENDEL SYLWIA
WIELGUS
X
Szkoła Podstawowa – Chłopcy Starsi
Nazwisko i Imię
Szkoła
Miejsce
BROCIEK BARTOSZ
SKALBMIERZ
I
SORKOWICZ MATEUSZ
SKALBMIERZ
II
GUCAŁ PATRYK
SP 3 KW
III
CELUCH DANIEL
SP 1 KW
IV
BAZAN BARTŁOMIEJ
SP 3 KW
V
COULIBALY LAMINE
SP 3 KW
VI
MYSIOR PATRYK
SP 1 KW
VII
KARBOWNICZEK ŁUKASZ
SP 3 KW
VIII
JUSZCZYK FILIP
ST CUDZYNOWICE
IX
PAŚ PATRYK
SP 1 KW
X
Gimnazjum – Dziewczęta
Nazwisko i Imię
Szkoła
Miejsce
PRAGNĄCA KAMILA
KAZIMIERZA W.
I
JAGŁA KAMILA
KAZIMIERZA W.
II
WALOCH GABRIELA
CIESZKOWY
III
ROJEWSKA WIKTORIA
KAZIMIERZA W.
IV
SEWERYN ŻANETA
CIESZKOWY
V
JAMRÓZ MARZENA
KAZIMIERZA W.
VI
BIEL NATALIA
SKALBMIERZ
VII
SODO DOMINIKA
KAZIMIERZA W.
VIII
GRACA NATALIA
KAZIMIERZA W.
IX
ADAMUSIK AGATA
KAZIMIERZA W.
X
Gimnazjum – Chłopcy
Nazwisko i Imię
Szkoła
Miejsce
HAMUDA MATEUSZ
KAZIMIERZA W.
I
OBARZANEK KRZYSZTOF
KAZIMIERZA W.
II
DUDA DAWID
KAZIMIERZA W.
III
PŁATEK DOMINIK
TOPOLA
IV
JAJEŚNIAK BARTŁOMIEJ
CIESZKOWY
V
BACZYŃSKI FILIP
KAZIMIERZA W.
VI
CHŁOND WOJCIECH
SKALBMIERZ
VII
BANASIK OSKAR
KAZIMIERZA W.
VIII
BAZAN MATEUSZ
KAZIMIERZA W.
IX
SAGAN FILIP
CIESZKOWY
X
Szkoły Ponadgimnazjalne – Dziewczęta
Nazwisko i Imię
Szkoła
Miejsce
BAZAN MAGDALENA
ZSR CUDZYNOWICE
I
NOWAK BARBARA
ZSR CUDZYNOWICE
II
NIEDŹWIEDŹ BERNADETTA
ZSR CUDZYNOWICE
III
GAJDA ALEKSANDRA
ZSR CUDZYNOWICE
IV
ŚMITKOWSKA MAGDALENA
ZSZ ODONÓW
V
ZIELENIEWSKA DAGMARA
LO KW
VI
SOBIERAJ IZABELA
ZSZ ODONÓW
VII
MAMAJ WIKTORIA
LO KW
VIII
MAJ ALEKSANDRA
LO KW
IX
NOWAK PAULINA
LO KW
X
Szkoły Ponadgimnazjalne – Chłopcy
Nazwisko i Imię
Szkoła
Miejsce
BANAŚ SEBASTIAN
ZSR CUDZYNOWICE
I
ADAMCZYK ARKADIUSZ
ZSR CUDZYNOWICE
II
MANDECKI MATEUSZ
ZDZ KW
III
WIECHA MATEUSZ
ZSR CUDZYNOWICE
IV
WILK KRYSTIAN
ZDZ KW
V
OLEŚ DAWID
LO KW
VI
SOWA KRZYSZTOF
ZSZ ODONÓW
VII
ZARÓD KORNEL
ZSZ ODONÓW
VIII
MOŻDŻEŃ BARTEK
LO KW
IX
SZYMAŃSKI DOMINIK
ZSZ ODONÓW
X
Szkoły Podstawowe
Szkoła
Dziew
Młodsze
Chłopcy Młodsi
Dziewczęta Starsze
Dziewczęta Młodsze
Suma PKT
Miejsce
SP 3 KW
23
18
27
19
87
I
SP 1 KW
0
20
8
12
40
II
SKALBMIERZ
5
7
2
19
33
III
WIELGUS
17
0
1
0
18
IV
ST CUDZYNOWICE
0
8
0
2
10
V
TOPOLA
8
0
0
0
8
VI
Gimnazjum
Szkoła
Dziew
 
Chłopcy
Suma PKT
Miejsce
KAZIMIERZA W.
26
27
53
I
CIESZKOWY
14
7
21
II
SKALBMIERZ
4
4
8
III
TOPOLA
0
7
7
IV
WIELGUS
0
0
0
V
Szkoły Ponadgimnazjalne
Szkoła
Dziew
 
Chłopcy
Suma PKT
Miejsce
ZSR CUDZYNOWICE
27
26
53
I
ZSZ ODONÓW
10
8
18
II
LO KW
10
7
17
III
ZDZ KW
0
14
14
IV
 
Organizator:  Starostwo Powiatowe w Kazimierzy Wielkiej, Kazimierski Ośrodek Sportowy oraz Szkolny Związek Sportowy
 
Termin i miejsce zawodów:          01.06.2017 /czwartek/ godz. 930
 
   Zawody odbędą się na terenie Kazimierskiego Ośrodka Sportowego, ul. Kościuszki 13
     i okolicy .
 
Zgłoszenia:     należy dokonać w dniu zawodów do godziny 915 lub e mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Zasady:
Biegi przełajowe odbędą się w czterech kategoriach (chłopcy i dziewczynki):
  • Szkoły podstawowe klasy IV i młodsze dystans 500 m
  • Szkoły podstawowe klasy V i VI dystans 600 m
  • Gimnazja dziewczęta dystans 800 m, chłopcy dystans 1000 m
  • Szkoły ponadgimnazjalne dziewczęta dystans 1000 m, chłopcy dystans 1200 m
  W każdej kategorii punktowanych jest 10 pierwszych miejsc wg klucza:
    1 miejsce -10 punktów, 2-9, 3-8, 4-7, 5-6, 6-5, 7-4, 8-3, 9-2, 10-1, -
 
Klasyfikacja drużynowa to suma punktów trzech najlepszych zawodników z danej szkoły.
Nagrody:
Indywidualnie : Pierwsze trzy miejsca otrzymują medale i dyplomy
                       w każdej kategorii.
Drużynowo: Pierwsze trzy szkoły otrzymują puchary i dyplomy.
 
  PONADTO ZAPRASZAJĄ NA
        ”ZAWODY PŁYWACKIE Z OKAZJI DNIA DZIECKA”
 
                   W kategoriach: szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz  średnich dnia 02.06.2017 (piątek) o godz. 9.30.
          Zgłoszenia należy dokonać w dniu zawodów, style oraz dystanse zostaną ustalone z opiekunami w dniu zawodów.
          Organizator Pan Zbigniew Kwiecień tel. 607 919 199
 
 
                                                                                                                     SERDECZNIE ZAPRASZAMY
 
                       ZA ORGANIZATORÓW
                       Stefan Marzec