PLF 2016/17 Puchar

 UWAGA PUCHAR LIGI !!! 

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DRUŻYNY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W ROZGRYWKACH
PUCHARU LIGI 2016/17
WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST ZGŁOSZENIE NA E-MAILA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
DRUŻYNY DO DNIA 28.12.2016 DO GODZINY 12:00
DRUŻYNY KTÓRE NIE PRZYŚLĄ ZGŁOSZEŃ NIE WEZMĄ UDZIAŁU W LOSOWANIU.
LOSOWANIE PUCHARU LIGI 28.12.2016 /ŚRODA/ GODZINA 12:15

PLANOWANE ROZPOCZĘCIE MECZY PUCHARU LIGI POCZĄTEK STYCZNIA 2017

 

WYNIKI LOSOWANIA PUCHARU

Puchar Ligi  2016/2017
 

1

RAFIS                    

 

    3 : 5          17    NA BANI                

32

NA BANI                        

 

     5 : 3         1   NA BANI                    

33

EUFORIA                        

 

        4 : 1        22    NA BANI            

17

WOLNI STRZELCY                        

 

    WOLNI STRZELCY                    

48

    2                    

 

      WOLNI STRZELCY                

16

ZORZA MIKOŁAJÓW                    

 

            5 : 5 k: 3:2   30   NA BANI        

9

ROSIEJÓW I                    

 

    3   PRZYJACIELE                

24

PRZYJACIELE    6 : 6 k. 6 : 8                    

 

    PRZYJACIELE                    

41

-                        

 

        5 : 2           23   PRZYJACIELE            

25

PRESTO TEAM                        

 

    PRESTO TEAM                    

40

-    4 : 8                     

 

    4    RACHWAŁOWIANKA                

8

RACHWAŁOWIANKA                    

 

                3:6      34   ROLMET    

5

SZYBCY I WŚCIEKLI                    

 

    4 : 3   SZYBCY I WŚCIEKLI                

28

POL COM WITOWIANKA   18                    

 

                          5   POL COM                    

37

K2                        

 

        0 : 8       24   KONDER            

21

STRAŻ SĘDZISZOWICE                        

 

    STRAŻ                    

44

-    2 : 3                    

 

    6   KONDER                

12

KONDER                    

 

            6 : 10       31   ROLMET        

13

KRÓLEWSCY                    

 

        DRINK TEAM                

20

DRINK TEAM  

6 : 8              7

                   

 

    DRINK TEAM                    

45

-                        

 

        5: 15          25    ROLMET            

29

METALIKA PIOTROWICE                        

 

5:3                8   METALIKA                     

36

DEMOTYWATORZY                        

 

         4:19              19   ROLMET                

4

ROLMET                    

 

                    9:8     36   ROLMET

3

BEST BRUK                    

 

    20   BEST BRUK                

30

GRZMOT    3 : 1                    

 

            1:16             9   LEWART                    

35

LEWART KRĘGIELNIA                        

 

        6 : 4           26   BEST BRUK            

19

GLADIATOR                        

 

    GLADIATOR                    

46

-    6:3                      

 

    10    GLADIATOR                

14

ROSIEJÓW II                    

 

            4 : 4  k: 0:2 32   BEST BRUK        

11

CHAMEX                    

 

    11   GLOBAL SYSTEM                

22

GLOBAL SYSTEM   3 : 8                      

 

    GLOBAL SYSTEM                    

43

-                        

 

        4 : 2        27   CAFFARO            

27

FC CZYŻOWICE                        

 

    FC CZYŻOWICE                    

38

-   2 : 14                    

 

    12    CAFFARO                

6

CAFFARO                    

 

                9:6       35   BEST BRUK    

7

TANK CHEM                    

 

    13   TANK CHEM                

26

LEWART II   10 : 2                      

 

    LEWART II                    

39

-                        

 

        4 : 7         28   FC KORYTO            

23

FC KORYTO                        

 

    FC KORYTO                    

42

-                        

 

     6 : 5            14   FC KORYTO                

10

SHOT GUN                    

 

            5 : 7     33   RACŁAWICE        

15

SPARTAKUS KRZCZONÓW                    

 

    1 : 4    NAPRZÓD                

18

NAPRZÓD SKALB.   15                    

 

    NAPRZÓD                    

47

-                        

 

        4 : 1          29   RACŁAWICE            

31

NABITE KABANOSY                        

 

0:3                 16

  RACŁAWICE                    

34

RACŁAWICE                        

 

    9 : 8             21   RACŁAWICE                

2

PŁYWALNIA KOS                    

 

FINAŁ PUCHARU LIGI  
BEST BRUK
Bździuła K. 4, Kłoda K. 2, Porembski D. 1,
Kwiecień Sz. 1
  ROLMET
Majcherczyk M. 4, Filipczak K. 2, Wąż M. 2, Ciekalski R. 1
8:9
O III MIEJSCE  
RACŁAWICE
Pełka T. 2, Pełka P. 2, Świtala A. 1
  NA BANI
Nowak P. 3, Gzyl A. 3, Jaworski D. 1,  Trędowski K. 1, Seweryn M. 1, Trędowski S. 1, Ślaski M. 1
5:11
NA BANI
Nowak P. 2,  Ślaski M. 1
  ROLMET
Majcherczyk M. 2, Ciekalski R. 1, Wąż M. 1, Armatys T. 1, Filipczak K. 1
3:6
BEST BRUK
Kłoda K. 3, Kwiecień Sz. 3, Bździuła K. 2,
Gorzkowski O. 1
  RACŁAWICE
Twardowski M. 3, Pełka T. 1, Pełka P. 1, Świtala A. 1
9:6
NA BANI
Nowak P. 1, Jesionka B. 1, Gzyl A. 1, Trędowski K. 1, Ślaski M. 1
  PRZYJACIELE
Gądek Ł. 3, Nowak K. 1, Kusak M. 1
5:5 K 3:2
ROLMET
Wąż M. 3, Grzesiak T. 3, Armatys T. 2, Filipczak K. 2
  KONDER
Wieczorek M. 3, Kaczor A. 2, Jaskólski P. 1
10:6
CAFFARO
Przybył W. 2, Garula A. 1, Tabor K. 1
  BEST BRUK
Bartosik J. 2, Bździuła K. 2
4:4 K 0:2
RACŁAWICE
Musiał P. 2, Świtala A. 2, Twardowski M. 2, Pełka P. 1
  KORYTO
Cichy D. 2, Wrzesień M. 2, Cichy K. 1
7:5
PRZYJACIELE
Kusak M. 4  Biłos D. 1
  RACHWAŁOWIANKA
Badzioch P. 1, Kułaga Ł. 1
5:2
SZYBCY I WŚCIEKLI
 
  KONDER
Bartosik K. 3, Nęga K. 1, Kaczor A. 1, Wieczorek M. 1, Górniak K. 1, samobójcza
0:8
CAFFARO
Garula A. 2, Koper A. 1, samobójcza
  GLOBAL SYSTEM
Słabosz K. 1, Kozioł M. 1
4:2
RACŁAWICE
Świtala A. 2, Twardowski M. 1, Musiał P. 1
  NAPRZÓD SKALBMIEZR
Sobieraj J. 1
4:1
WOLNI STRZELCY
Śmiech D. 1
  NA BANI
Nowak P. 2, Gzyl A. 1, Ślaski M. 1
1:4
KORYTO
Cichy D. 5, Pragnący J. 1, Latos R. 1
  TANK CHEM PRZEMYKÓW
Salamon P. 2, Pieciuch A. 1, Noga S. 1
7:4
BEST BRUK
Bartosik J. 2, Kłoda K. 2, Kwiecień Sz. 1, samobójcza
  GLADIATOR KRZCZONÓW
Stokłosa D. 4
6:4
BEST BRUK
Bździuła K. 3
  LEWART KRĘGIELNIA BUSKO
Zuwała K. 1
3:1
SPARTAKUS KRZCZONÓW
Pszczoła M. 1
  NAPRZÓD SKALBMIERZ
Nowak A. 3, Grobys K. 1
1:4
TANK CHEM PRZEMYKÓW
Gwóźdź D. 7, Noga S. 2, Lewicki A. 1
  LEWART BEJSCE II
Szumilas R. 2
10:2
KF CZYŻOWICE
Stankiewicz M. 1, Pierzchała P. 1
 

CAFFARO
Klepacz P. 5, Łakota Ł. 3, Koper A. 1, Lech T. 1,

Porębski Ł. 1, Łyżwiński M. 1, Ciesielski M. 1,

Szczygieł P. 1

2:14
CHAMEX
Zapiór T. 2, Prokop R. 1
  GLOBAL SYSTEM
Gruszka M. 3, Nowak D. 2, Słabosz K. 1, Bożęcki D. 1, Kozioł M. 1
3:8
GLADIATOR KRZCZONÓW
Stokłosa D. 2, Nowak P. 2, Fetela Ł. 1, Modzelewski A. 1
  ROSIEJÓW NAD STAWEM II
Mudyn N. 2, Mudyn M. 1
6:3
RAFIS
Ziętek R. 1, Wołowski M. 1, Adamczyk M. 1
  NA BANI
Nowak P. 4, Gzyl A. 1
3:5
DRINK TEAM
Baran Ł. 3, Pietrzyk P. 2
 

ROLMET
Grzesiak T. 6, Majcherczyk M. 3, Filipczak K. 3,

Armatys T. 2, Frączek Ł. 1

5:15
SZYBCY I WŚCIEKLI
Adamski K. 2, Wieczorek D. 1, Adamczyk M. 1
  POL COM WITOWIANKA
Góra M. 1, Golba S. 1, Stanek M. 1
4:3
STRAŻ SĘDZISZOWICE
Mandecki P. 1, Pudełko A. 1
  KONDER
Włodarczyk K. 1, Kaczor A. 1, Wieczorek M. 1
2:3
ROSIEJÓW NAD STAWEM
Olesiński K. 2, Karszewski M. 2, Szostak D. 2
  PRZYJACIELE
Gądek Ł. 4, Biłos D. 1, Nowak K. 1
6:6 K 6:8
PRESTO TEAM
Szczepanik P. 2, Gudowski J. 2
  RACHWAŁOWIANKA
Trybała S. 3, Badzioch P. 3, Trzaska K. 1, Stalmach D. 1
4:8
PŁYWALNIA KOS
Wątek N. 3, Kałuża M. 2, Piotrowski P. 1, Nowak D. 1, Cieśla D. 1
  RACŁAWICE
Pełka T. 3, Musiał P. 3, Twardowski M. 2, Pełka P. 1
8:9
SHOT GUN
Cieślik K. 1, Mikina R. 1, Kałwa G. 1, Nowak M. 1, Mackowski P. 1
  KORYTO
Cichy D. 4, Wrzesień M. 2
5:6

KRÓLEWSCY
Odrobina C. 2, Kądzielski M. 2, Kowalski G. 1,

Wiązania P. 1

  DRINK TEAM
Nowak D. 4, Pobiega M. 3, Pietrzyk P. 1
6:8
METALIKA PIOTROWICE
Zaleśny R. 2, Zaleśny A. 1, Zaleśny M. 1
  ROLMET
Majcherczyk M. 6, Armatys T. 5, Grzesiak T. 4, Wąż M. 2, Filipczak K. 2
4:19
NABITE KABANOSY
 
  RACŁAWICE
Świtala A. 2, Pełka T. 1
0:3
METALIKA PIOTROWICE
Zaleśny M.
  DEMOTYWATORZY
 
1:0
NA BANI
Jaworski D. 2, Ślaski M. 2, Trędowski S. 1
  EUFORIA
Paczkowski A. 1, Sambur K. 1, Łyko Sz. 1
5:3
POL COM WITOWIANKA
Stanek M. 3, Golba S. 2, Góra M. 1, Zabijak H. 1, Hamerski S. 1
  K2 KRĘPICE KOBYLNIKI
Fakowski T. 2, Włosowicz M. 1, Kwiecień P. 1
8:4
GRZMOT
Bieńkuński D. 1
  LEWART KRĘGIELNIA BUSKO
Majcher M. 4, Iwański D. 4, Kurzyński P. 3, Zuwała K. 2, Lozia K. 1, Biskup T. 1, Kolanowski K. 1
1:16

 

Zgłoszenia:

  • GLADIATOR KRZCZONÓW
  • NABITE KABANOSY
  • PŁYWALNIA KOS
  • KRÓLEWSCY
  • GLOBAL SYSTEM
  • TANK CHEM PRZEMYKÓW
  • CHAMEX
  • PRESTO TEAM
  • WOLNI STRZELCY
  • POL COM WITOWIANKA
  • DRINK TEAM
  • FC KORYTO
  • SZYBCY I WŚCIEKLI
  • SHOT GUN
  • METALIKA PIOTROWICE
  • PRZYJACIELE
  • KF CZYŻOWICE
  • STRAŻ SĘDZISZOWICE
  • NA BANI
  • RACHWAŁOWIANKA
  • LEWART BEJSCE II
  • ROSIEJÓW NAD STAWEM
  • ROSIEJÓW NAD STAWEM II
  • GRZMOT
  • CAFFARO
  • ZORZA MIKOŁAJÓW
  • ROLMET
  • SPARTAKUS KRZCZONÓW
  • NAPRZÓD SKALBMIERZ
  • KONDER
  • BEST BRUK
  • RAFIS
  • EUFORIA