Orlik 2017

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami kolejnej edycji

Powiatowej Ligi Piłki Nożnej
na Orliku 2017

w Kazimierzy Wielkiej
 
 

ZMIANY DO ŚRODY GOD. 11.00

 
TERMINARZ VIII KOLEJKA
 

SOBOTA 01.07.2017

 

 

 

 

1

RKM - DRINK TEAM

1700 – 1755

2

RAFIS - GWARDIA

1800 – 1855

3

GLOBAL SYSTEM - WOJCIECHÓW

1900 – 1955

 
 

NIEDZIELA 02.07.2017

 
     
1 GLADIATOR KRZCZONÓW - CZERWONE DIABŁY 1700 – 1755

2

CIESZKOWY - SHOT GUN

1800 – 1855

  MARSYLIA - PAUZA  
TERMINARZ IX KOLEJKA
 

SOBOTA 08.07.2017

 

 

 

 

1

GWARDIA - GLADIATOR

1700 – 1755

2

CZERWONE DIABŁY - GLOBAL SYSTEM

1800 – 1855

3

WOJCIECHÓW - CIESZKOWY

1900 – 1955

 
 

NIEDZIELA 09.07.2017

 
     
1 SHOT GUN - DRINK TEAM 1700 – 1755

2

MARSYLIA - RAFIS

1800 – 1855

  RKM - PAUZA  
GLOBAL SYSTEM  - RAFIS - przełożony
Kary:  MARSYLIA /kara finansowa /,
             RAFIS/kara finansowa /,
             CZERWONE DIABŁY/kara finansowa/,
 
Wyniki
GWARDIA

Dybał D. 2, Balicki D. 1,

Bryła F. 1, Łączyk M. 1

5 : 6
MARSYLIA
Parada M. 2, Buba K. 1, Dworak Ł. 1,
Adamczyk K. 1, Kozioł M. 1

 SHOT GUN


 

0 : 4

GLOBAL SYSTEM

Przebieracz H. 1, Kaczmarczyk W. 1,

Kusak M. 1, Bożęcki D. 1

RKM
   Rogala M. 2

2 : 12

CIESZKOWY
Wrzesień M. 4, Cichy D. 4,

Gołębiowski M. 1, Latos R. 1,

Szpak B. 1, Pytel P. 1

CZERWONE DIABŁY
Cieślik M. 1, Żarnowiec J. 1,

Kotarba P. 1

3 : 8

RAFIS

Trzepatowski P. 4, Partyka T. 1,

Prokop R. 1, Kusak P. 1, Sambór M. 1

WOJCIECHÓW

Węglowski P. 1, Szlęk T. 1, Ziomkowski M. 1,

Krzysztofczyk D. 1, Gałęziowski G. 1,

Macugowski E. 1

6 : 0 GLADIATOR KRZCZONÓW
 
Tabela
Pozycja
Zespół
M
Pkty
Z
R
P
Bramki
 
1
GWARDIA
6
15
5
0
1
58:19
+39
2
WOJCIECHÓW
6
15
5
0
1
43:9
+34
3
CIESZKOWY
6
14
4
2
0
49:21
+28
4
MARSYLIA
7
12
4
1
2
30:22
+8
5
SHOT GUN
7
10
3
1
3
34:27
+7
6
GLOBAL SYSTEM
5
10
3
1
1
24:19
+5
7
RKM
7
9
3
0
4
38:53
-15
8
RAFIS
6
7
2
2
2
29:29
0
9
GLADIATOR
6
3
1
0
5
16:33
-17
10
DRINK TEAM
6
1
0
1
5
17:27
-10
11
CZERWONE DIABŁY
6
-1
0
0
6
11:74
-63
 
Król Strzelców
RANKING ZAWODNIK DRUŻYNA BRAMKI
1 DYBAŁ DOMINIK GWARDIA 21
2 CICHY DAMIAN CIESZKOWY 14
3 WRZESIEŃ MIŁOSZ CIESZKOWY 13
4 BULANDA TOMASZ SHOT GUN 11
5 TRZEPATOWSKI PIOTR RAFIS 11
6 POBIEGA MATEUSZ DRINK TEAM 9
7 LATOS RADOSŁAW CIESZKOWY 8
8 MIKINA RAFAŁ SHOT GUN 7
9 KRZYSZTOFCZYK DAWID WOJCIECHÓW 7
10 BALICKI DAMIAN GWARDIA 7
11 PRZEBIERACZ HUBERT GLOBAL SYSTEM 7
12 PRAGNĄCY JAN WOJCIECHÓW 6
13 RASAŁA RADOSŁAW GWARDIA 6
14 MACKOWSKI PIOTR SHOT GUN 6
15 ŁĄCZYK MATEUSZ GWARDIA 6
16 BRYŁA FILIP GWARDIA 6
17 PARADA MICHAŁ MARSYLIA 6
18 FETELA KAMIL GLADIATOR 5
19 JACHNA KACPER DRINK TEAM 5
20 ADAMCZYK KAMIL MARSYLIA 5
21 DWORAK ŁUKASZ MARSYLIA 5
22 SZLĘK TOMASZ WOJCIECHÓW 5
23 MACUGOWSKI ERWIN WOJCIECHÓW 5
24 GOŁĘBIOWSKI MACIEJ CIESZKOWY 5
25 ROGALA MATEUSZ RKM 5
26 BOMBABA SEBASTIAN MARSYLIA 4
27 MOŻDŻEŃ ADAM RAFIS 4
28 KWIECIEŃ MATEUSZ GLADIATOR 4
29 GÓRNIAK KAMIL RKM 4
30 HUCHMACZ DOMINIK GWARDIA 4
31 ZELGA ADRIAN CZERWONE DIABŁY 4
32 SZCZERBA ARTUR GWARDIA 4
33 CIEŚLA DARIUSZ RKM 4
34 BUBA KAMIL MARSYLIA 4
35 GAŁĘZIOWSKI GRZEGORZ WOJCIECHÓW 4
36 ZAGRODNIK MATEUSZ RKM 3
37 NOWAK MARCIN SHOT GUN 3
38 KOWALSKI KRYSTIAN CZERWONE DIABŁY 3
39 GOŁĘBIOWSKI PRZEMYSŁAW CIESZKOWY 3
40 GRABSKI MATEUSZ SHOT GUN 3
41 ZUWAŁA MATEUSZ GWARDIA 3
42 FETELA TOMASZ GLADIATOR 3
43 ZIOMKOWSKI MAREK WOJCIECHÓW 3
44 SZPAK BARTEK CIESZKOWY 3
45 KOZIOŁ MICHAŁ MARSYLIA 3
46 KACZMARCZYK WOJCIECH GLOBAL SYSTEM 3
47 KUSAK MICHAŁ GLOBAL SYSTEM 3
48 JEWIARZ WOJCIECH RKM 2
49 PLESZYŃSKI ROBERT RKM 2
50 PAŁASZEWSKI ADRIAN RKM 2
51 KLIMCZYK ADAM RKM 2
52 WĄTEK KONRAD RKM 2
53 KAŁWA GRZEGORZ SHOT GUN 2
54 SŁABOSZ KAMIL GLOBAL SYSTEM 2
55 BOJANOWICZ MICHAŁ RAFIS 2
56 NOWAK PRZEMYSŁAW WOJCIECHÓW 2
57 WÓJCIK KAMIL CIESZKOWY 2
58 PACZKOWSKI ADAM RKM 2
59 KWIECIEŃ SZYMON GLOBAL SYSTEM 2
60 KACZOR ADRIAN GLOBAL SYSTEM 2
61 WĘGLOWSKI PAWEŁ WOJCIECHÓW 2
62 KUSAK PIOTR RAFIS 2
63 PARTYKA TOMASZ RAFIS 2
64 BARAN ŁUKASZ DRINK TEAM 1
65 KACPER PACYNA DRINK TEAM 1
66 KURCZYŃSKI TOMASZ GWARDIA 1
67 KACZMARCZYK PAWEŁ WOJCIECHÓW 1
68 NABIELSKI GRZEGORZ WOJCIECHÓW 1
69 FETELA ŁUKASZ GLADIATOR 1
70 GÓRSKI MATEUSZ GLOBAL SYSTEM 1
71 KACZMARCZYK SEBASTIAN SHOT GUN 1
72 ZIĘTEK RAFAŁ RAFIS 1
73 SKOWRON PIOTR RAFIS 1
74 PROKOP ARTUR RAFIS 1
75 STOKŁOSA KRZYSZTOF GLADIATOR 1
76 KRYZA MATEUSZ SHOT GUN 1
77 MOLENDA GRZEGORZ GLADIATOR 1
78 DUREK GRZEGORZ DRINK TEAM 1
79 MARZEC DAMIAN CZERWONE DIABŁY 1
80 STOKŁOSA ADAM GLADIATOR 1
81 WALCZAK MARCIN GLOBAL SYSTEM 1
82 JAŃCZYK GRZEGORZ GLOBAL SYSTEM 1
83 PORĘBSKI ŁUKASZ  GLOBAL SYSTEM 1
84 BOŻĘCKI DAWID GLOBAL SYSTEM 1
85 PYTEL PRZEMYSŁAW CIESZKOWY 1
86 CIEŚLIK MATEUSZ CZERWONE DIABŁY 1
87 ŻARNOWIEC JAKUB CZERWONE DIABŁY 1
88 KOTARBA PAWEŁ CZERWONE DIABŁY 1
89 PROKOP ROBERT RAFIS 1
90 SAMBÓR MATEUSZ RAFIS 1
Wynik losowania:
  1. GLADIATOR KRZCZONÓW
  2. GLOBAL SYSTEM
  3. CIESZKOWY
  4. DRINK TEAM
  5. RKM
  6. SHOT GUN
  7. WOJCIECHÓW
  8. CZERWONE DIABŁY
  9. GWARDIA
  10. MARSYLIA
  11. RAFIS
 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami kolejnej edycji
Powiatowej Ligi Piłki Nożnej na Orliku  w Kazimierzy Wielkiej


Wpisowe do ligi od drużyny 450 zł płatne przed rozpoczęciem I kolejki
w  kasie Kazimierskimego Ośrodka Sportowego

Ostateczny termin przesłania kompletnych list drużyn do dnia 08.05.2017 /poniedziałek/
E-MAILEM : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA ZMIANY TERMINARZA WYŁĄCZNIE DO ŚRODY DO GODZINY 10.00

 

PLANOWANE ROZPOCZĘCIE ROZGRYWEK

12-13 MAJ 2017

 

Zasady ogólne:

  • Drużyna posiada w składzie dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z terenu powiatu
    i gmin ościennych powiatu
  • Wszyscy zawodnicy powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodnikówi wynikających z tego konsekwencji w trakcie turnieju organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
  • Organizator Powiatowej Ligi na Orliku, wszystkie osoby z nim współpracujące, a   także osoby związane z przeprowadzeniemi organizacją ligi nie ponoszą  odpowiedzialności względem uczestników za straty osobowe lub szkody rzeczowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zawodach. Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność.
  • Dopuszcza się do gry 4 zawodników zrzeszonych grających w B klasie z terenu Powiatu Kazimierza Wielka i Gmin ościennych Powiatu.
  • Lista zawodników zawiera:
    data urodzenia zawodników, adres zameldowania, zaznaczona osoba odpowiedzialna za drużynę (odpowiedzialność finansowa, dyscyplinarna oraz moralna, kontakt) zanaczeni zawodnicy zrzeszeni
  • w trakcie sezonu można wymiecić max. 2 zawodników zrzeszonych
  • po rundzie zasadniczej rozegrana zostanie runda rewanżowa dla najlepszych 6 zespołów 
  • Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.

 

wkrótce więcej informacji .....

REGULAMIN
LIGI POWIATOWEJ NA ORLIKU
W PIŁCE NOŻNEJ  -2017
W TRAKCIE ZMIAN
 
1.CEL:
·         Zagospodarowanie wolnego czasu.
·         Podnoszenie sprawności fizycznej i umiejętności gry w piłkę nożną,
·         przegląd i selekcja uzdolnionych ruchowo i pałkarsko młodzieży do sekcji klubowych.
2.ORGANIZATORZY I WSPÓŁORGANIZATORZY:
·        Starostwo Powiatowe w Kazimierzy Wielkiej
·        Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kazimierzy Wielkiej
·        Kazimierski Ośrodek Sportowy
·        Powiatowy Animator Sportu.
3.UCZESTNICTWO:
·         W rozgrywkach mogą uczestniczyć zawodnicy z terenu powiatu kazimierskiego.
·         Drużyna składa listę zawodników, na której musi być podany rok urodzenia zawodników, zaznaczona osoba odpowiedzialna za drużynę (odpowiedzialność finansowa, dyscyplinarna oraz moralna)
·         Ostateczny termin złożenia list to 08.05.2017.
·         Najmłodszym członkiem zespołu może być chłopiec, który urodził się
w 1998r i ma pozwolenie pisemne na grę od obydwojga rodziców, (zgoda obowiązuje także zawodników ur. w 1997 i 1996, którzy nie ukończyli 18 lat)
·         Zespoły zgłoszone do rozgrywek będą weryfikowane na podstawie listy imiennej zawodników z podaniem dokładnej daty urodzenia.. Zawodnicy zobowiązani są do posiadania dowodów tożsamości – brak powoduje niedopuszczenie zawodnika do gry w meczu.
·         Wszystkie drużyny są zobowiązane posiadać ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków!
·         W rozgrywkach nie mogą grać zawodnicy zrzeszeni
w klubach sportowych(od A klasy wzwyż ), którzy wystąpili przynajmniej raz
w rozgrywkach wiosennych sezonu 2016/2017 w drużynach seniorskich . Dopuszcza się do gry 3 zawodników zrzeszonych grających w B klasie z terenu Powiatu Kazimierza Wielka.
·         Każda drużyna wpłaca 450 zł wpisowego, które w całości przeznaczone jest na organizację ligi.
·           Wszyscy zawodnicy powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodników
i wynikających z tego konsekwencji w trakcie turnieju organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
·         Organizator Powiatowej Ligi na Orliku, wszystkie osoby z nim współpracujące, a   także osoby związane z przeprowadzeniem
i organizacją ligi nie ponoszą  odpowiedzialności względem uczestników za straty osobowe lub szkody rzeczowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zawodach. Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność.
4. REGULAMIN ROZGRYWEK
·         W rozgrywkach obowiązują przepisy i postanowienia wydane przez PZPN oraz ustalenia zawarte w niniejszym regulaminie.
·         Miejscem rozgrywania meczy jest Orlik przy L.O w Kazimierzy Wielkiej
·         Mecze będą rozgrywane piłkami nr 5
·         Drużyna musi się składać minimum z 10 zawodników, a 8 minimum rozpoczyna mecz. W przypadkubraku wystarczającej liczby graczy drużyna obciążana jest karą pieniężną w wysokości 50 zł. Dopuszcza się rozegranie 3 meczy w sezonie bez wystarczającej liczby zawodników i bez konsekwencji.
·         Mecze rozgrywane będą w piątki i soboty w godzinach popołudniowych.
·         Czas gry: 2x25 min z 2 minutową przerwą.
·         Zmiany lotne w obrębie ławki rezerwowej.
·         Obowiązuje posiadanie obuwia sportowego zgodnie z przepisami PZPN.
·         Kary: żółta kartka – upomnienie.
·         Czerwona kartka – wykluczenie do końca meczu. Przyczyna wykluczenia musi być opisana w protokóle.
·         Każdy protokół meczu podpisuje sędzia i kapitanowie drużyn.
·         Za grę w drużynie zawodnika nieuprawnionego mecz jest zweryfikowany jako walkower (-1 pkt)
·         Jeżeli drużyna zejdzie z boiska w trakcie gry mecz jest zweryfikowany jako walkower.
·         W przypadku równej ilości punktów decyduje bezpośredni pojedynek, następnie różnica bramek
·         Koszty udziału oraz przejazdy pokrywają zgłaszający we własnym zakresie.
·         Drużyna, która po 15 minutach od ustalonego czasu nie wstawi się na mecz przegrywa walkowerem.
·         Zdobyte punkty i bramki przez drużynę, która wycofa się z rozgrywek po rozegraniu mniej niż połowę meczy są anulowane, natomiast punkty się sumuje w przypadku rozegrania więcej niż połowę spotkań
(V o. 3 : 0).
·         W całym sezonie drużyna może oddać wyłącznie jeden mecz walkowerem i płaci również karę pieniężną w wysokości 50 zł. Przy oddaniu kolejnego walkowera drużyna jest dyskwalifikowana z dalszych rozgrywek.
 
5. SYSTEM
 
I RUNDA
II RUNDA
III RUNDA
IV RUNDA
V RUNDA
VI RUNDA
VII RUNDA
1-12
12-7
2-12
12-8
3-12
12-9
4-12
2-11
8-6
3-1
9-7
4-2
10-8
5-3
3-10
9-5
4-11
10-6
5-1
11-7
6-2
4-9
10-4
5-10
11-5
6-11
1-6
7-1
5-8
11-3
6-9
1-4
7-10
2-5
8-11
6-7
1-2
7-8
2-3
8-9
3-4
9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VIII RUNDA
IX RUNDA
X RUNDA
XI RUNDA
12-10
5-12
12-11
6-12
11-9
6-4
1-10
7-5
1-8
7-3
2-9
8-4
2-7
8-2
3-8
9-3
3-6
9-1
4-7
10-2
4-5
10-11
5-6
11-1
 
 
 
 
  •   rozgrywane będą  pojedynki drużyn – każda z każdą jeden mecz
Punktacja:
za przegraną                  0 punktów
za zwycięstwo               3 punkty
za remis              1 punkt
-1/ za oddanie meczu walkowerem
6. NAGRODY
  • Wszystkie drużyny otrzymują pamiatkowe dyplomy.
  • Pierwsze trzy drużyny otrzymują Puchary  plus nagrody pieniężne.
  • Król Strzelców, Najlepszy Bramkarz oraz dziewięciu  Najlepszych Zawodników Ligi otrzymują pamiątkowe statuetki.
UWAGI KOŃCOWE:
  •   Do jakichkolwiek dyskusji z sędzią upoważniony jest tylko kapitan drużyny.
  • Dyskusje innych zawodników będą traktowane jako niesportowe zachowanie!!!
  • Za czerwone kartki zostaje wprowadzona kara pieniężna w wysokości 50 zł. Zawodnik, który nie wpłaci kary nie będzie dopuszczony do gry! Środki zgromadzone z wpłat zostaną przeznaczone na podwyższenie nagrody dla zwycięzcy ligi.
  •   Dopuszcza się w przypadkach losowych np kontuzji zamianę maksymalnie 2 zawodników.
  • Sędziów meczu ustalają organizatorzy
  • W sprawach trudnych decyzje podejmują organizatorzy

 

 

XIII TURNIEJ MIKOŁAJKOWY- NOWOROCZNY SAMORZĄDOWCÓW

XIII TURNIEJ MIKOŁAJKOWY- NOWOROCZNY SAMORZĄDOWCÓW
O „PUCHAR” BURMISTRZA
MIASTA i GMINY KAZIMIERZA WIELKA
 
WYNIKI:

I MIEJSCE GMINA BEJSCE

II MIEJSCE KAZIMIERSKI OŚRODEK SPORTOWY

III MIEJSCE POWIAT KAZIMIERZA WIELKA

IV MIEJSCE GMINA SKALBMIERZ

V MIEJSCE KOMENDA POWIATOWA STRAŻY POZARNEJ

VI MIEJSCE POLICJA

VII MIEJSCE GMINA KAZIMIERZA WIELKA

VIII MIESCE GMINA OPATOWIEC

POLICJA – SKALBMIERZ 0:1
POWIAT KW – GMINA KW 5:0
BEJSCE – OPATOWIEC 2:0
STRAŻ  - KOS 0:2
POLICJA – GMINA KW 1:0
POWIAT KW – SKALBMIERZ 0:0
BEJSCE  -  KOS 0:2
STRAŻ KW – OPATOWIEC 1:0
POLICJA – POWIAT KW 0:0
GMINA KW  - SKALBMIERZ 0:1
BEJSCE  - STRAŻ 0:0
KOS – OPATOWIEC 1:0
MECZ O VII MIEJSCE
GMINA KW – OPATOWIEC 1:1 K 2:0
MECZ O V MIEJSCE
STRAZ – POLICJA 0:0 K 2:1
MECZ O III MIEJSCE
POWIAT KAZIMIERZA WIELKA – GMINA SKALBMIERZ  0:0 K 3:1
MECZ O I MIEJSCE
KOS – GMINA BEJSCE 0:2
KRÓL STRZELCÓW
DAREK CIEŚLA KOS
NAJLEPSZY BRAMKARZ
PIOTR MUCHA/ ADAMUSIK JACEK  POWIAT KW
NAJLEPSZY ZAWODNIK
NOCON MARIOLA – BEJSCE
NAJLEPSZA ZAWODNICZKA
 
PORĘBSKA KAROLINA SKALBMIERZ
GRUPA A
DRUŻYNA
1
2
3
4
BRAMKI
PKT
MIEJSCE
Policja
 
0:0
1:0
0:1
1:1
4
III
Powiat KW
0:0
 
5:0
0:0
5:0
5
II
Gmina KW
0:1
0:5
 
0:1
0:7
0
IV
Gmina Skalbmierz
1:0
0:0
1:0
 
2:0
7
I
GRUPA B
DRUŻYNA
1
2
3
4
BRAMKI
PKT
MIEJSCE
Bejsce
 
0:0
0:2
2:0
2:2
4
II
Straż
0:0
 
0:2
1:0
1:2
4
III
KOS
2:0
2:0
 
1:0
5:0
9
I
Gmina Opatowiec
0:2
0:1
0:1
 
0:4
0
IV
 
Turniej odbędzie się dnia 07.01.2017 w godzinach od 830 do 1300
w Hali Sportowej ul. Tadeusza Kościuszki 13 w Kazimierzy Wielkiej.      
Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 03.01.2017.
Startujące drużyny zostaną podzielone na grupy.
Losowanie grup odbędzie się w dniu turnieju 07.01.2017 roku o godzinie 800
w Kazimierskim Ośrodku Sportowym.
Prawo gry w turnieju mają:
  • Powiat Kazimierza Wielka
  • Gmina Kazimierza Wielka
  • Gmina Bejsc
  • Gmina Skalbmierz
  • Gmina Czarnocin
  • Gmina Opatowiec
  • Policja·               
  • Komenda Powiatowa Straży
  • Kazimierski Ośrodek Sportowy (KOS)
  • Kupcy Rzemieślnicy Przedsiębiorcy
Gminy i powiat mogą reprezentować pracownicy urzędów lub jednostek będących w ich strukturze organizacyjnej oraz radni.
·        Kazimierski Ośrodek Sportowy – pracownicy i instruktorzy.
·        Policję – policjanci i pracownicy policji z terenu powiatu Kazimierzy Wielkiej.
·        Straż – pracownicy Powiatowej Komendy Straży oraz zawodowi strażacy z terenu powiatu Kazimierza Wielka.
·        W turnieju nie mogą brać udziału: stażyści, praktykanci oraz czynni zawodnicy ligowi grający w klasie A i wyżej.
Drużyny występują w 6-cio osobowych składach (bramkarz + 5 zawodników w polu). W każdej drużynie musi grać cały mecz przynajmniej jedna kobieta. Mecze będą rozgrywane 2x10 minut z dwu minutową przerwą. System rozgrywek uzależniony jest od ilości zgłoszonych drużyn.
Drużyny zgłaszać na adres email :
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub telefonicznie  pod nr telefonu : 600 306 845
OBOWIĄZUJĄ PRZEPISY GRY W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ !!!
Odprawa techniczna wszystkich drużyn i losowanie odbędzie się
 o godzinie 800 w dniu zawodów
PROSIMY O PUNKTUALNE PRZYBYCIE !
                                                                                Zapraszam                                                                        
 
                                                                                                                            Burmistrz ADAM BODZIOCH

Orlik 2016

Mistrz PLPN na Orliku 2016
GLOBAL SYSTEM
II Miejsce -  CIESZKOWY                              III Miejsce - MARSYLIA
IV Miejsce - RKM
Aktualizacja 05.10.2016
Wyniki
CIESZKOWY
Gołębiowski P. 2, Wrzesień M. 2,
Latos R. 1, Pytel P. 1, Cichy D. 1
7 : 10
MARSYLIA
Kaleta E. 4, Kozioł M. 2,
Dworak Ł. 2, Kocerba K. 2
Tabela
Pozycja
Zespół                   
M
Pkty
Z
R
P
Bramki
 
1
GLOBAL SYSTEM
12
27
9
0
3
83:42
+41
2
CIESZKOWY
12
24
8
0
4
87:61
+26
3
MARSYLIA
12
23
7
2
3
73:64
+9
4
RKM
12
17
5
2
5
65:82
-17
5
WOJCIECHÓW
9
16
5
1
3
64:44
+20
6
RAFIS
9
13
4
1
4
47:37
+10
7
FC ALBATROS
9
13
4
1
4
48:45
+3
8
CAFFARO
9
5
3
0
6
35:37
-2
9
GLADIATOR
9
4
1
1
7
46:67
-21
10
CHAMEX
9
3
1
0
8
25:86
-61
 
 
Król Strzelców
RANKING
ZAWODNIK
DRUŻYNA
BRAMKI
1
CICHY DAMIAN
CIESZKOWY
26
2
SZLĘK TOMASZ
WOJCIECHÓW
19
3
PACZKOWSKI ADAM
FC ALBATROSY
17
4
STOKŁOSA DAWID
GLADIATOR
17
5
NOWAK DANIEL
GLOBAL SYSTEM
16
6
KUKUŁA MICHAŁ
RKM
12
7
GOŁĘBIOWSKI SZYMON
FC ALBATROSY
12
8
PAŁASZEWSKI ADRIAN
RKM
11
9
SYDORYK MICHAŁ
GLOBAL SYSTEM
10
10
ADAMCZYK MARCIN
MARSYLIA
10
11
CIEŚLA DARIUSZ
RKM
10
12
TRZEPATOWSKI PIOTR
RAFIS
9
13
BANASZEK ROBERT
RAFIS
9
14
KACZMARCZYK WOJCIECH
GLOBAL SYSTEM
9
15
JĘDRAS SEBASTIAN
WOJCIECHÓW
9
16
BUBA KAMIL
MARSYLIA
8
17
WENDEL MACIEJ
RAFIS
8
18
PŁASZEWSKI MATEUSZ
WOJCIECHÓW
8
19
FETELA KAMIL
GLADIATOR
8
20
LATOS RADOSŁAW
CIESZKOWY
8
21
MACUGOWSKI ERWIN
CAFFARO
7
22
KALETA ERWIN
MARSYLIA
7
23
WALKIEWICZ MICHAŁ
MARSYLIA
7
24
PARADA MICHAŁ
MARSYLIA
7
25
KACZMARCZYK PAWEŁ
WOJCIECHÓW
7
26
LECH TOMASZ
CAFFARO
6
27
KLIMCZYK ADAM
CHAMEX
6
28
FETELA ŁUKASZ
GLADIATOR
6
29
MARZEC ŁUKASZ
RKM
6
30
DWORAK ŁUKASZ
MARSYLIA
5
31
MOŻDŻEŃ ADAM
RAFIS
5
32
SŁABOSZ KAMIL
GLOBAL SYSTEM
5
33
SAMBÓR MICHAŁ
RAFIS
5
34
PRAGNĄCY JAN
WOJCIECHÓW
5
35
SAMBUR JAKUB
CIESZKOWY
5
36
JACHNA KACPER
CHAMEX
5
37
SZPAK BARTEK
CIESZKOWY
5
38
DYMEK BARTEK
CIESZKOWY
5
39
FRANASIK EMANUEL
CHAMEX
4
40
MAGIERA SZYMON
CAFFARO
4
41
GOŁĘBIOWSKI MACIEK
CIESZKOWY
4
42
BOMBA MATEUSZ
CAFFARO
4
43
ZAWRZYKRAJ ADAM
CAFFARO
4
44
BOMBA SEBASTIAN
CAFFARO
4
45
PRZEBIERACZ HUBERT
GLOBAL SYSTEM
4
46
PORĘBSKI ŁUKASZ
GLOBAL SYSTEM
4
47
FETELA TOMASZ
GLADIATOR
4
48
NOWAK PIOTR
FC ALBATROSY
4
49
WRZESIEŃ MIŁOSZ 
CIESZKOWY
3
50
LECH GRZEGORZ
FC ALBATROSY
3
51
STOKŁOSA ADAM
GLADIATOR
3
52
BRYŁA FILIP
CHAMEX
3
53
KULAK ANDRZEJ
GLADIATOR
3
54
PYTEL PRZEMYSŁAW
CIESZKOWY
3
55
PLESZYŃSKI ROBERT
RKM
3
56
WĘGLOWSKI SŁAWOMIR
WOJCIECHÓW
3
57
KOZIOŁ MICHAŁ 
MARSYLIA
3
58
WÓJCIK MICHAŁ
FC ALBATROSY
3
59
KUPISZEWSKI HUBERT
WOJCIECHÓW
3
60
BARAN ŁUKASZ
CHAMEX
3
61
NOWACZKIEWICZ JAKUB
MARSYLIA
3
62
WĘGLOWSKI PAWEŁ
WOJCIECHÓW
3
63
GOŁĘBIOWSKI PRZEMYSŁAW
CIESZKOWY
3
64
JEWIARZ WOJCIECH
FC ALBATROSY
3
65
NABIELSKI GRZEGORZ
WOJCIECHÓW
3
66
KUBATA KAMIL
RKM
2
67
STĘPIEŃ RAFAŁ
CAFFARO
2
68
ZIĘTEK RAFAŁ
RAFIS
2
69
SAMBÓR PATRYK
RAFIS
2
70
KABAT RAFAŁ
RAFIS
2
71
WALCZAK MARCIN
GLOBAL SYSTEM
2
72
BOŻĘCKI DAWID
GLOBAL SYSTEM
2
73
FETELA MARCIN
GLADIATOR
2
74
KOCERBA KAMIL
MARSYLIA
2
75
MODZELEWSKI ARKADIUSZ
GLADIATOR
2
76
PIETRZYK ADRIAN
CHAMEX
2
77
SAMBÓR MIŁOSZ
FC ALBATROSY
2
78
GROBYS KAROL
WOJCIECHÓW
1
79
ROBAK KAMIL
WOJCIECHÓW
1
80
PACYNA KACPER
CHAMEX
1
81
KSIĄŻEK MICHAŁ
RKM
1
82
DURBACZ DANIEL
FC ALBATROSY
1
83
SAMBÓR MATEUSZ
RAFIS
1
84
GRELA ADRIAN
FC ALBATROSY
1
85
DĘBOWSKI ŁUKASZ
CAFFARO
1
86
JANCZYK GRZEGORZ
GLOBAL SYSTEM
1
87
PROKOP RAFAŁ
CHAMEX
1
88
KURCZYŃSKI TOMEK
CHAMEX
1
89
KRZEMIŃSKI SEBASTIAN
FC ALBATROSY
1
90
ORACZ MARIUSZ
RKM
1
91
CHADZAK MARIUSZ
RKM
1
92
SZLUCHCIK JACEK
GLADIATOR
1
93
PROKOP ROBERT
RAFIS
1
94
KOWALSKI PAWEŁ
CHAMEX
1
Wynik losowania:
1. FC Albatros
2. Cieszkowy
3. Ciśnieniowcy
4. Global System
5. Rafis
6. RKM
7. Caffaro
8. Wojciechów
9. Farmacja
10. Krzczonów
11. Chamex

 

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami kolejnej edycji
Powiatowej Ligi Piłki Nożnej na Orliku  w Kazimierzy Wielkiej

Jeżeli drużyny nie dokonają wpłat do piątku 24.06.2016
dalsze rozgrywki zostaną zawieszone !!!

 

Wpisowe do ligi od drużyny 400 zł płatne przed rozpoczęciem I kolejki
w  kasie Kazimierskimego Ośrodka Sportowego

Ostateczny termin przesłania kompletnych list drużyn do dnia 20.05.2016 /piątek/
E-MAILEM : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA ZMIANY TERMINARZA WYŁĄCZNIE DO ŚRODY DO GODZINY 10.00

 

 

Zasady ogólne:

  • Drużyna posiada w składzie dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z terenu powiatu
    i gmin ościennych powiatu
  • Wpisowe oraz ewentualny system rozgrywek ustalony zostanie na spotkaniu
  • Wszyscy zawodnicy powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodnikówi wynikających z tego konsekwencji w trakcie turnieju organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
  • Organizator Powiatowej Ligi na Orliku, wszystkie osoby z nim współpracujące, a   także osoby związane z przeprowadzeniemi organizacją ligi nie ponoszą  odpowiedzialności względem uczestników za straty osobowe lub szkody rzeczowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zawodach. Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność.
  • Dopuszcza się do gry 3 zawodników zrzeszonych grających w B klasie z terenu Powiatu Kazimierza Wielka i Gmin ościennych Powiatu.
  • Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.
  • Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
    Lista zawodników zawiera:
    data urodzenia zawodników, adres zameldowania, zaznaczona osoba odpowiedzialna za drużynę (odpowiedzialność finansowa, dyscyplinarna oraz moralna, kontakt)

 

 

REGULAMIN
LIGI POWIATOWEJ NA ORLIKU
W PIŁCE NOŻNEJ  -2015
 
1.CEL:
·         Zagospodarowanie wolnego czasu.
·         Podnoszenie sprawności fizycznej i umiejętności gry w piłkę nożną,
·         przegląd i selekcja uzdolnionych ruchowo i pałkarsko młodzieży do sekcji klubowych.
2.ORGANIZATORZY I WSPÓŁORGANIZATORZY:
·        Starostwo Powiatowe w Kazimierzy Wielkiej
·        Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kazimierzy Wielkiej
·        Kazimierski Ośrodek Sportowy
·        Powiatowy Animator Sportu.
3.UCZESTNICTWO:
·         W rozgrywkach mogą uczestniczyć zawodnicy z terenu powiatu kazimierskiego.
·         Drużyna składa listę zawodników, na której musi być podany rok urodzenia zawodników, zaznaczona osoba odpowiedzialna za drużynę (odpowiedzialność finansowa, dyscyplinarna oraz moralna)
·         Ostateczny termin złożenia list to 05.05.2015.
·         Najmłodszym członkiem zespołu może być chłopiec, który urodził się
w 1998r i ma pozwolenie pisemne na grę od obydwojga rodziców, (zgoda obowiązuje także zawodników ur. w 1997 i 1996, którzy nie ukończyli 18 lat)
·         Zespoły zgłoszone do rozgrywek będą weryfikowane na podstawie listy imiennej zawodników z podaniem dokładnej daty urodzenia.. Zawodnicy zobowiązani są do posiadania dowodów tożsamości – brak powoduje niedopuszczenie zawodnika do gry w meczu.
·         Wszystkie drużyny są zobowiązane posiadać ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków!
·         W rozgrywkach nie mogą grać zawodnicy zrzeszeni
w klubach sportowych(od A klasy wzwyż ), którzy wystąpili przynajmniej raz
w rozgrywkach wiosennych sezonu 2014/2015 w drużynach seniorskich . Dopuszcza się do gry 3 zawodników zrzeszonych grających w B klasie z terenu Powiatu Kazimierza Wielka.
·         Każda drużyna wpłaca 450 zł wpisowego, które w całości przeznaczone jest na organizację ligi.
·           Wszyscy zawodnicy powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodników
i wynikających z tego konsekwencji w trakcie turnieju organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
·         Organizator Powiatowej Ligi na Orliku, wszystkie osoby z nim współpracujące, a   także osoby związane z przeprowadzeniem
i organizacją ligi nie ponoszą  odpowiedzialności względem uczestników za straty osobowe lub szkody rzeczowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zawodach. Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność.
4. REGULAMIN ROZGRYWEK
·         W rozgrywkach obowiązują przepisy i postanowienia wydane przez PZPN oraz ustalenia zawarte w niniejszym regulaminie.
·         Miejscem rozgrywania meczy jest Orlik przy L.O w Kazimierzy Wielkiej
·         Mecze będą rozgrywane piłkami nr 5
·         Drużyna musi się składać minimum z 10 zawodników, a 8 minimum rozpoczyna mecz. W przypadkubraku wystarczającej liczby graczy drużyna obciążana jest karą pieniężną w wysokości 50 zł. Dopuszcza się rozegranie 3 meczy w sezonie bez wystarczającej liczby zawodników i bez konsekwencji.
·         Mecze rozgrywane będą w piątki i soboty w godzinach popołudniowych.
·         Czas gry: 2x25 min z 2 minutową przerwą.
·         Zmiany lotne w obrębie ławki rezerwowej.
·         Obowiązuje posiadanie obuwia sportowego zgodnie z przepisami PZPN.
·         Kary: żółta kartka – upomnienie.
·         Czerwona kartka – wykluczenie do końca meczu. Przyczyna wykluczenia musi być opisana w protokóle.
·         Każdy protokół meczu podpisuje sędzia i kapitanowie drużyn.
·         Za grę w drużynie zawodnika nieuprawnionego mecz jest zweryfikowany jako walkower (-1 pkt)
·         Jeżeli drużyna zejdzie z boiska w trakcie gry mecz jest zweryfikowany jako walkower.
·         W przypadku równej ilości punktów decyduje bezpośredni pojedynek, następnie różnica bramek
·         Koszty udziału oraz przejazdy pokrywają zgłaszający we własnym zakresie.
·         Drużyna, która po 15 minutach od ustalonego czasu nie wstawi się na mecz przegrywa walkowerem.
·         Zdobyte punkty i bramki przez drużynę, która wycofa się z rozgrywek po rozegraniu mniej niż połowę meczy są anulowane, natomiast punkty się sumuje w przypadku rozegrania więcej niż połowę spotkań
(V o. 3 : 0).
·         W całym sezonie drużyna może oddać wyłącznie jeden mecz walkowerem i płaci również karę pieniężną w wysokości 50 zł. Przy oddaniu kolejnego walkowera drużyna jest dyskwalifikowana z dalszych rozgrywek.
 
5. SYSTEM
 
I RUNDA
II RUNDA
III RUNDA
IV RUNDA
V RUNDA
VI RUNDA
VII RUNDA
1-12
12-7
2-12
12-8
3-12
12-9
4-12
2-11
8-6
3-1
9-7
4-2
10-8
5-3
3-10
9-5
4-11
10-6
5-1
11-7
6-2
4-9
10-4
5-10
11-5
6-11
1-6
7-1
5-8
11-3
6-9
1-4
7-10
2-5
8-11
6-7
1-2
7-8
2-3
8-9
3-4
9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VIII RUNDA
IX RUNDA
X RUNDA
XI RUNDA
12-10
5-12
12-11
6-12
11-9
6-4
1-10
7-5
1-8
7-3
2-9
8-4
2-7
8-2
3-8
9-3
3-6
9-1
4-7
10-2
4-5
10-11
5-6
11-1
 
 
 
 
  •   rozgrywane będą  pojedynki drużyn – każda z każdą jeden mecz
Punktacja:
za przegraną                  0 punktów
za zwycięstwo               3 punkty
za remis              1 punkt
-1/ za oddanie meczu walkowerem
6. NAGRODY
  • Wszystkie drużyny otrzymują pamiatkowe dyplomy.
  • Pierwsze trzy drużyny otrzymują Puchary  plus nagrody pieniężne.
  • Król Strzelców, Najlepszy Bramkarz oraz dziewięciu  Najlepszych Zawodników Ligi otrzymują pamiątkowe statuetki.
UWAGI KOŃCOWE:
  •   Do jakichkolwiek dyskusji z sędzią upoważniony jest tylko kapitan drużyny.
  • Dyskusje innych zawodników będą traktowane jako niesportowe zachowanie!!!
  • Za czerwone kartki zostaje wprowadzona kara pieniężna w wysokości 50 zł. Zawodnik, który nie wpłaci kary nie będzie dopuszczony do gry! Środki zgromadzone z wpłat zostaną przeznaczone na podwyższenie nagrody dla zwycięzcy ligi.
  •   Dopuszcza się w przypadkach losowych np kontuzji zamianę maksymalnie 2 zawodników.
  • Sędziów meczu ustalają organizatorzy
  • W sprawach trudnych decyzje podejmują organizatorzy

XI Turniej Mikołajkowy- Noworoczny

XI Turniej Mikołajkowo - Noworoczny Samorządowców

o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy
Kazimierza Wielka
 
 
 
W turnieju wzieło udział 8 zespołów:
  • Gmina Kazimierza Wielka
  • Powiat Kazimierza Wielka
  • Komenda Powiatowa Straży
  • Gmina Opatowiec
  • Gmina Bejsce
  • Gmina Skalbmierz
  • Gmina Czarnocin
  • Kazimierski Ośrodek Sportowy
Faza Grupowa:
Gr A
L.p
Drużyna
1
2
3
4
Bramki
Pkt
Miejsce
1
Straż KW
 
0:0
3:0
1:1
4:1
5
1
2
KOS
0:0
 
1:0
0:0
1:0
5
2
3
Gmina Bejsce
0:3
0:1
 
1:0
1:4
3
3
4
Gmina Skalbmierz
1:1
0:0
0:1
 
1:2
2
4
Gr B
L.p
Drużyna
1
2
3
4
Bramki
Pkt
Miejsce
1
Powiat Kazimierza
 
1:1
1:1
1:0
3:2
5
2
2
Gmina Opatowiec
1:1
 
0:1
2:0
3:2
4
3
3
Gmina Kazimierza
1:1
1:0
 
1:0
3:1
7
1
4
Gmina Czarnocin
0:1
0:2
0:1
 
0:4
0
4
 
W Turnieju poszczególne miejsca zdobyli:
I Miejsce - Gmina Kazimierza Wielka
II Miejsce - Powiat Kazimierza Wielka
III Miejsce - Komenda Powiatowa Straży
IV Miejsce - Kazimierski Ośrodek Sportowy
V Miejsce - Gmina Opatowiec
VI Miejsce - Gmina Bejsce
VII Miejsce - Gmina Skalbmierz
VIII Miejsce - Gmina Czarnocin
Najlepszy bramkarz - Mieczysław Szczepanik - Kazimierski Ośrodek Sportowy
Najlepszy zawodnik - Andrzej Piotrowski - Powiat Kazimierza Wielka
Król strzelców - Marcin Oziębło - Komenda Powiatowa Straży
Najlepsze zawodniczki:
Magdalena Bucka - Powiat Kazimierza Wielka
Emilia Kwiecień - Gmina Skalbmierz
 
 
 

Powiatowa Liga na ORLIKU 2014

 

"WOJCIECHÓW"

 


MISTRZ

 

 
Aktualizacja 14.10.2014
GRUPA MISTRZOWSKA

OLIK 2014
1.RAFIS
2. GRANDA
3.PRZEMYKÓW
4. GMINA OPATOWIEC II
5. DONOSY
6. CIŚNIENIOWCY
7. WOJCIECHÓW
8. NIEPOZORNI
9. CAFFARO
10. SĄ GORSI
11. DAREMNY TRUD
12. R.K.M
13. GMINA OPATOWIEC
14. NAPRZÓD SKALBMIERZ

WYNIK

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

1

WOJCIECHÓW

16

15

1

0

46

117:46

+71

2

DAREMNY TRUD

16

11

1

4

34

97:65

+32

3

PRZEMYKÓW

16

10

1

5

31

81:48

+33

4

RAFIS

16

8

3

5

27

75:51

+28

5

CIŚNIENIOWCY

13

9

1

3

27

122:61

+61

6

NIEPOZORNI

13

7

1

5

22

77:74

+3

7

SĄ GORSI

13

7

1

5

21

70:46

+24

8

R.K.M

13

6

1

6

18

57:63

-6

9

NAPRZÓD SKALBMIERZ

13

5

3

5

18

43:37

+6

10

CAFFARO

13

4

1

8

12

50:67

-17

11

GMINA OPATOWIEC II

13

3

0

10

9

42:124

-82

12

GRANDA

13

3

0

10

7

27:43

-16

13

GMINA OPATOWIEC

13

2

0

11

2

29:100

-71

14

DONOSY

13

0

0

13

-7

11:71

-60

Król Strzelców
 
NAZWISKO I IMIĘ
ZESPÓŁ
BRAMKI
1
ADAMCZYK MARCIN
CIŚNIENIOWCY
43
2
SZLĘK TOMASZ
WOJCIECHÓW
42
3
PRZEBIERACZ HUBERT
DAREMNY TRUD
28
4
KOZIOŁ MICHAŁ
NIEPOZORNI
27
5
STANKIEWICZ MATEUSZ
GMINA OPATOWIEC II
22
6
PLEWA DAMIAN
CIŚNIENIOWCY
20
7
SOBIERAJ JAKUB
NAPRZÓD SKALBMIERZ
18
8
KUBATA KAMIL
PRZEMYKÓW
18
9
GĄCIK DAWID
SĄ GORSI
17
10
BOMBA MATEUSZ
CAFFARO
16
11
WALKIEWICZ MICHAŁ
CIŚNIENIOWCY
15
12
RASAŁA RADOSŁAW
CIŚNIENIOWCY
15
13
MOŻDŻEŃ ADAM
RAFIS
15
14
NOWAK DANIEL
DAREMNY TRUD
14
15
KUKUŁA MICHAŁ
PRZEMYKÓW
14
16
LECH TOMASZ
SĄ GORSI
13
17
NIEDŹWIEDŹ ŁUKASZ
R.K.M
13
18
LECH GRZEGORZ
SĄ GORSI
12
19
SŁABOSZ KAMIL
DAREMNY TRUD
12
20
ZAWRZYKRAJ ADAM
WOJCIECHÓW
12
21
POBIEGA MATEUSZ
GRANDA
11
22
PIOTROWSKI PIOTR
CAFFARO
11
23
ZIĘTEK RAFAŁ
RAFIS
11
24
JĘDRAS SEBASTIAN
WOJCIECHÓW
11
25
SYDORYK MICHAŁ
DAREMNY TRUD
11
26
DWORAK ŁUKASZ
CIŚNIENIOWCY
10
27
JAROS KAMIL
CIŚNIENIOWCY
10
28
KLIMCZYK BARTŁOMIEJ
RAFIS
9
29
BIERNAT DOMINIK
NIEPOZORNI
9
30
PŁASZEWSKI MATEUSZ
SĄ GORSI
9
31
CIEŚLA DARIUSZ
R.K.M
9
32
TABOR PIOTR
PRZEMYKÓW
8
33
KUPIEC DAMIAN
DAREMNY TRUD
8
34
TRZEPATOWSKI PIOTR
RAFIS
8
35
WĄTEK NORBERT
R.K.M
8
36
ADAMCZYK RADOSŁAW
DAREMNY TRUD
8
37
PARTYKA TOMASZ
RAFIS
8
38
ŚWIECA KAMIL
WOJCIECHÓW
8
39
WÓJCIK KAMIL
SĄ GORSI
7
40
CIEPICHAŁ DOMINIK
NIEPOZORNI
7
41
GÓRNIAK KAMIL
NIEPOZORNI
7
42
JĘDRUCH ŁUKASZ
NAPRZÓD SKALBMIERZ
7
43
KALETA ERWIN
CIŚNIENIOWCY
7
44
BYSIŃSKI PRZEMYSŁAW
PRZEMYKÓW
7
45
STĘPIEŃ RAFAŁ
NIEPOZORNI
6
46
MARZEC DAMIAN
NIEPOZORNI
6
47
PROKOP ROBERT
RAFIS
6
48
IWAN DAWID
NAPRZÓD SKALBMIERZ
5
49
WALTER BOBER
GMINA OPATOWIEC II
5
50
MAGIERA SZYMON
CAFFARO
5
51
MACUGOWSKI ERWIN
CAFFARO
5
52
KACZMARCZYK WOJCIECH
SĄ GORSI
5
53
NABIELSKI GRZEGORZ
WOJCIECHÓW
5
54
KABAT RAFAŁ
RAFIS
5
55
SIWIEC MATEUSZ
DAREMNY TRUD
4
56
DYBAŁA ŁUKASZ
PRZEMYKÓW
4
57
GÓRECKI PIOTR
GRANDA
4
58
ZAPART SYLWESTER
DONOSY
4
59
KACZMARCZYK PAWEŁ
SĄ GORSI
4
60
TABOR BARTOSZ
PRZEMYKÓW
4
61
STOKŁOSA KRZYSZTOF
GMINA OPATOWIEC I
4
62
BINKOWSKI JAKUB
NAPRZÓD SKALBMIERZ
4
63
KUSAK PIOTR
RAFIS
4
64
PRAGNACY JAN
WOJCIECHÓW
4
65
CHADZAK MARIUSZ
PRZEMYKÓW
4
66
ORACZ MARIUSZ
PRZEMYKÓW
3
67
WĘGLOWSKI SŁAWOMIR
WOJCIECHÓW
3
68
WOJAS TOMEK
WOJCIECHÓW
3
69
WĄTEK KONRAD
R.K.M
3
70
WIĄCEK KAMIL
R.K.M
3
71
FETELA KAMIL
GMINA OPATOWIEC I
3
72
TKACZ KAZIMIERZ
GMINA OPATOWIEC I
3
73
SZLUCHCIK JACEK
GMINA OPATOWIEC I
3
74
STOKŁOSA ADAM
GMINA OPATOWIEC I
3
75
BYSIŃSKI KRYSTIAN
GMINA OPATOWIEC II
3
76
KWIECIEŃ MARCIN
SĄ GORSI
3
77
BALICKI DAMIAN
GRANDA
3
78
JESIONKA SZYMON
GRANDA
3
79
GÓRSKI MATEUSZ
NIEPOZORNI
3
80
SIWY KAMIL
GMINA OPATOWIEC II
3
81
ZAWARTKA KONRAD
PRZEMYKÓW
3
82
RZĄSA DOMINIK
CAFFARO
3
83
KOPER ADRIAN
CAFFARO
3
84
PLESZYŃSKI ROBERT
R.K.M
3
85
PRZEBIERACZ ADRIAN
DAREMNY TRUD
3
86
WĄTEK MARCIN
R.K.M
2
87
WĘGLOWSKI PAWEŁ
WOJCIECHÓW
2
88
KOWALSKI PAWEŁ
GRANDA
2
89
KUPISZEWSKI HUBERT
WOJCIECHÓW
2
90
PIETRAS MICHAŁ
GRANDA
2
91
SAMBÓR MATEUSZ
NIEPOZORNI
2
92
OCHENDÓRZKA WOJCIECH
NAPRZÓD SKALBMIERZ
2
93
KOŁTON PRZEMYSŁAW
DONOSY
2
94
NOWAK ADRIAN
NAPRZÓD SKALBMIERZ
2
95
ZALEŚNY RAFAŁ
PRZEMYKÓW
2
96
SAMBÓR MICHAŁ
CAFFARO
2
97
FETELA MARCIN
GMINA OPATOWIEC I
2
98
WĄTEK KONRAD
R.K.M
2
99
FRĄCZEK ŁUKASZ
R.K.M
2
100
KOCIŃSKI DAMIAN
GMINA OPATOWIEC I
2
101
KOZIOŁ PATRYK
GMINA OPATOWIEC II
2
102
ADAMCZYK DANIEL
CAFFARO
2
103
SKRABA REMIGIUSZ
GMINA OPATOWIEC I
2
104
ADAMEK BARTOSZ
R.K.M
2
105
PORĘBSKI ARKADIUSZ
R.K.M
2
106
MARZEC ŁUKASZ
PRZEMYKÓW
2
107
PYTEL PRZEMYSŁAW
DAREMNY TRUD
2
108
SZYMAŃSKI MATEUSZ
GMINA OPATOWIEC I
1
109
SWOSZOWSKI MARCIN
GMINA OPATOWIEC I
1
110
BOJANOWICZ MICHAŁ
RAFIS
1
111
DUSZA KONRAD
WOJCIECHÓW
1
112
ADAMCZYK MACIEJ
CAFFARO
1
113
KWIECIEŃ BARTEK
CIŚNIENIOWCY
1
114
BARAN MARCIN
DONOSY
1
115
JĘDRASKI WOJTEK
NIEPOZORNI
1
116
GALWAS MATEUSZ
DONOSY
1
117
WĄTEK ALBERT
DONOSY
1
118
JEDYNAK PATRYK
GMINA OPATOWIEC I
1
119
JACH JAKUB
CAFFARO
1
120
POŁETEK MARCIN
DONOSY
1
121
PIETRASZEK ADRIAN
GRANDA
1
122
WRONA NORBERT
CIŚNIENIOWCY
1
123
KUSAK MICHAŁ
DAREMNY TRUD
1
124
PIOTROWSKI ANDRZEJ
RAFIS
1
125
JANIEC BARTŁOMIEJ
GMINA OPATOWIEC II
1
126
DARMOŃ TOMASZ
NAPRZÓD SKALBMIERZ
1
127
WĄTEK MATEUSZ
R.K.M
1
128
MARZEC MARCIN
CAFFARO
1
129
ORACZ TOMASZ
DONOSY
1
130
FETELA PIOTR
GMINA OPATOWIEC I
1
131
BOŻĘCKI DAWID
DAREMNY TRUD
1
132
POZŁÓTKA JAKUB
NAPRZÓD SKALBMIERZ
1
133
ORZECHOWSKI KRYSTIAN
GRANDA
1
134
TRYBAŁA SYLWESTER
PRZEMYKÓW
1
135
WALCZAK MARCIN
DAREMNY TRUD
1
136
SADOWSKI ADAM
RAFIS
1
137
PARADA ROBERT
WOJCIECHÓW
1
 
 
W związku z wycofaniem się z Ligi dwóch drużyn ulegają zmianie numery z losowania,
jak również system rozgrywek który zamiszczamy poniżej.
1.RAFIS
2. GRANDA
3. PRZEMYKÓW
4. WISŁA OPATOWIEC II
5. DONOSY
6. CIŚNIENIOWCY
7. WOJCIECHÓW
8. NIEPOZORNI
9. CAFFARO
10. SĄ GORSI
11. DAREMNY TRUD
12. R.K.M
13. WISŁA OPATOWIEC
14. NAPRZÓD SKALBMIERZ
SYSTEM
I RUNDA
II RUNDA
III RUNDA
IV RUNDA
V RUNDA
VI RUNDA
VII RUNDA
1:2
1:3
1:4
1:5
1:6
1:7
1:8
3:4
5:2
2:6
7:3
4:8
9:5
6:10
5:6
7:4
3:8
9:2
2:10
11:3
4:12
7:8
9:6
5:10
11:4
3:12
13:2
2:14
9:10
11:8
7:12
13:6
5:14
14:4
3:13
11:12
13:10
9:14
14:8
7:13
12:6
5:11
13:14
14:12
11:13
12:10
9:11
10:8
7:9
VIII RUNDA
IX RUNDA
X RUNDA
XI RUNDA
XII RUNDA
XIII RUNDA
1:9
1:10
1:11
1:12
1:13
1:14
11:7
8:12
13:9
10:14
14:11
12:13
13:5
6:14
14:7
8:13
12:9
10:11
14:3
4:13
12:5
6:11
10:7
8:9
12:2
2:11
10:3
4:9
8:5
6:7
10:4
3:9
8:2
2:7
6:3
4:5
8:6
5:7
6:4
3:5
4:2
2:3

Wyniki z losowania - Orlik 2014

Lista zgłoszeń zamknięta
1.SPÓŁDZIELNIA SIELEC
2. GRANDA
3. ORENCZ TIM
4. WISŁA OPATOWIEC II
5. DAREMNY TRUD
6. CIŚNIENIOWCY
7. CAFFARO
8. NIEPOZORNI
9. WOJCIECHÓW
10. SĄ GORSI
11. DONOSY
12. R.K.M
13. PRZEMYKÓW
14. NAPRZÓD SKALBMIERZ
15.RAFIS
16. WISŁA OPATOWIEC
 
REGULAMIN
LIGI POWIATOWEJ NA ORLIKU
W PIŁCE NOŻNEJ  -2014
CEL:
·        Zagospodarowanie wolnego czasu.
·        Podnoszenie sprawności fizycznej i umiejętności gry w piłkę nożną,
·        przegląd i selekcja uzdolnionych ruchowo i pałkarsko młodzieży do sekcji klubowych.
ORGANIZATORZY I WSPÓŁORGANIZATORZY:
·       Starostwo Powiatowe w Kazimierzy Wielkiej
·       Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kazimierzy Wielkiej
·       Kazimierski Ośrodek Sportowy
·       Powiatowy Animator Sportu.
UCZESTNICTWO:
·        W rozgrywkach mogą uczestniczyć zawodnicy z terenu powiatu kazimierskiego.
·        Drużyna składa listę zawodników, na której musi być podany rok urodzenia zawodników, zaznaczona osoba odpowiedzialna za drużynę (odpowiedzialność finansowa, dyscyplinarna oraz moralna)
·        Ostateczny termin złożenia list to 15.05.2014.
·        Najmłodszym członkiem zespołu może być chłopiec, który urodził się
w 1998r i ma pozwolenie pisemne na grę od obydwojga rodziców, (zgoda obowiązuje także zawodników ur. w 1997 i 1996, którzy nie ukończyli 18 lat)
·        Zespoły zgłoszone do rozgrywek będą weryfikowane na podstawie listy imiennej zawodników z podaniem dokładnej daty urodzenia.. Zawodnicy zobowiązani są do posiadania dowodów tożsamości – brak powoduje niedopuszczenie zawodnika do gry w meczu.
·        Wszystkie drużyny są zobowiązane posiadać ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków!
·         W rozgrywkach nie mogą grać zawodnicy zrzeszeni
w klubach sportowych, którzy wystąpili przynajmniej raz
w rozgrywkach wiosennych sezonu 2013/2014 w drużynach seniorskich lub juniorskich. / nie dotyczy zawodników B klasy i niżej
·        Każda drużyna wpłaca 300 zł wpisowego, które w całości przeznaczone jest na organizację ligi.
·          Wszyscy zawodnicy powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodników
- W szczególnym przypadku np. kontuzji, która wyklucza z gry w sezonie/ dopuszcza się możliwość zmiany  trzech zawodników w drużynie. Nie mogą to być jednak zawodnicy zgłoszeni w tym sezonie do innej drużyny PLO.
i wynikających z tego konsekwencji w trakcie turnieju organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
·        Organizator Powiatowej Ligi na Orliku, wszystkie osoby z nim współpracujące, a   także osoby związane z przeprowadzeniem
i organizacją ligi nie ponoszą  odpowiedzialności względem uczestników za straty osobowe lub szkody rzeczowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zawodach. Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność.
REGULAMIN ROZGRYWEK
·        W rozgrywkach obowiązują przepisy i postanowienia wydane przez PZPN oraz ustalenia zawarte w niniejszym regulaminie.
·        Miejscem rozgrywania meczy jest Orlik przy L.O w Kazimierzy Wielkiej
·        Mecze będą rozgrywane piłkami nr 5
·        Drużyna musi się składać minimum z 10 zawodników, a 8 minimum rozpoczyna mecz. W przypadkubraku wystarczającej liczby graczy drużyna obciążana jest karą pieniężną w wysokości 50 zł. Dopuszcza się rozegranie 3 meczy w sezonie bez wystarczającej liczby zawodników i bez konsekwencji.
·        Mecze rozgrywane będą w piątki i soboty w godzinach popołudniowych.
·        Czas gry: 2x25 min z 2 minutową przerwą.
·        Zmiany lotne w obrębie ławki rezerwowej.
·        Obowiązuje posiadanie obuwia sportowego zgodnie z przepisami PZPN.
·        Kary: żółta kartka – upomnienie.
·        Czerwona kartka – wykluczenie do końca meczu. Przyczyna wykluczenia musi być opisana w protokóle.
·        Każdy protokół meczu podpisuje sędzia i kapitanowie drużyn.
·        Za grę w drużynie zawodnika nieuprawnionego mecz jest zweryfikowany jako walkower (-1 pkt)
·        Jeżeli drużyna zejdzie z boiska w trakcie gry mecz jest zweryfikowany jako walkower.
·        W przypadku równej ilości punktów decyduje bezpośredni pojedynek, następnie różnica bramek
·        Koszty udziału oraz przejazdy pokrywają zgłaszający we własnym zakresie.
·        Drużyna, która po 15 minutach od ustalonego czasu nie wstawi się na mecz przegrywa walkowerem.
·        Zdobyte punkty i bramki przez drużynę, która wycofa się z rozgrywek po rozegraniu mniej niż połowę meczy są anulowane, natomiast punkty się sumuje w przypadku rozegrania więcej niż połowę spotkań
(V o. 3 : 0).
 
  1. SYSTEM (w zależności od ilości drużyn)
I RUNDA
II RUNDA
III RUNDA
IV RUNDA
V RUNDA
VI RUNDA
VII RUNDA
1:2
1:3
1:4
1:5
1:6
1:7
1:8
3:4
5:2
2:6
7:3
4:8
9:5
6:10
5:6
7:4
3:8
9:2
2:10
11:3
4:12
7:8
9:6
5:10
11:4
3:12
13:2
2:14
9:10
11:8
7:12
13:6
5:14
14:4
3:13
11:12
13:10
9:14
14:8
7:13
12:6
5:11
13:14
14:12
11:13
12:10
9:11
10:8
7:9
 
 
VIII RUNDA
IX RUNDA
X RUNDA
XI RUNDA
XII RUNDA
XIII RUNDA
1:9
1:10
1:11
1:12
1:13
1:14
11:7
8:12
13:9
10:14
14:11
12:13
13:5
6:14
14:7
8:13
12:9
10:11
14:3
4:13
12:5
6:11
10:7
8:9
12:2
2:11
10:3
4:9
8:5
6:7
10:4
3:9
8:2
2:7
6:3
4:5
8:6
5:7
6:4
3:5
4:2
2:3
 
§         rozgrywane będą  pojedynki drużyn – każda z każdą jeden mecz
Punktacja:
za przegraną                   0 punktów
za zwycięstwo                 3 punkty
za remis               1 punkt
-1/ za oddanie meczu walkowerem
§         Następnie drużyny, które uplasowały na miejscach 1-4  tworzą grupę Mistrzowską gdzie grają rewanże – również każdy z każdym, punkty zostają z pierwszej rundy
 
UWAGI KOŃCOWE:
§         Do jakichkolwiek dyskusji z sędzią upoważniony jest tylko kapitan drużyny.
§         Dyskusje innych zawodników będą traktowane jako niesportowe zachowanie!!!
§         Za czerwone kartki zostaje wprowadzona kara pieniężna w wysokości 50 zł. Zawodnik, który nie wpłaci kary nie będzie dopuszczony do gry! Środki zgromadzone z wpłat zostaną przeznaczone na podwyższenie nagrody dla zwycięzcy ligi.
§         Sędziów meczu ustalają organizatorzy
§         W sprawach trudnych decyzje podejmują organizatorzy

 

Organizatorzy

Starosta Kazimierski
Kazimierski Ośrodek Sportowy