Kazimierska Liga Pływacka 2016/17

KAZIMIERSKA LIGA PŁYWACKA 2016/17

UWAGA ZMIANA !!!

III zawody - 18 Grudzień 2016

godz.10.00- rozgrzewka , godz. 10.30 – rozpoczęcie zawodów

Termin i miejsce
I ZAWODY : 23 Październik 2016
II ZAWODY : 20 Listopad 2016
III ZAWODY: 18 Grudzień  2016
godz.10.00- rozgrzewka , godz. 10.30 – rozpoczęcie zawodów

Kategorie wiekowe:

Szkoła Podstawowa – dziewczęta i chłopcy
- rocznik 2010 i młodsi - w zależności od ilości zgłoszeń
- rocznik 2008-2009
- rocznik 2006-2007
- rocznik 2004-2005

Gimnazjum – dziewczęta i chłopcy
- rocznik 2002-2003

Szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne – dziewczęta i chłopcy

-rocznik 2001 i starsi

Open

- od 20-40 lat
- od 41 lat i więcej
- ratownicy i instruktorzy
Zgłoszenie do zawodów
-Do 14 grudzień 2016 /Środa/ na kartach zgłoszeniowych ( dostępne w kasie pływalni)

Konkurencje

I zawody- 23 październik 2016

I)  2010 i młodsi- 25 m grzbietowy,
II) 2008-2009- 50 m grzbietowy, 50 m dowolny /kraul/,            
III) 2006-2007- 50 m grzbietowy, 100 m dowolny /kraul/
IV) 2004-2005- 100 m grzbietowy, 50 m dowolny /kraul/
V) 2002-2003 - 100 m grzbietowy, 50 m dowolny /kraul/
VI) 2001 i starsi- 100 m grzbietowy, 50 m dowolny
 

II zawody- 20 listopad 2016

I)  2010 i młodsi -25 m grzbietowy,
II)  2008-2009 - 50 m grzbietowy, 50 m klasyczny
III)  2006-2007 - 100 m klasyczny, 50m dowolny /kraul/,
IV) 2004-2005- 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/
V)  2002-2003- 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/,
VI)  2001 i starsi- 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/

III zawody- 18 grudzień 2016

I)    2010 i młodsi -25 m grzbietowy,
II)   2008-2009- 50 m dowolny (kraul), 50 m klasyczny,            
III)  2006-2007- 100 m grzbietowy, 50 klasyczny,
IV) 2004-2005 - 100 m zmienny, 50 m motylkowy 
V)  2002-2003- 100 m zmienny, 50 m motylkowy,
VI) 2001 i starsi - 100 m zmienny, 50 m motylkowy   

relacja foto: >>>>

relacja foto II zawody:>>>>

relacja foto III zawody >>>>

relacja foto zakończenie >>>>

Wyniki:

DZIEWCZĘTA 2010 I MŁODSZE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

25m grz

25m grz

PKT

25 m grz

 

PKT

Suma

po II r.

 25m grzb

 

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

KIEROŃSKA MARYLA

36,88

 

6

37,58

 

6

12

33,04

 

6+2

20

1

2

POLANKO AMELIA

57,90

 

5

44,26

 

5

10

34,66

 

5+2

17

2

3

SOKOŁOWSKA OLIWIA

1.00,47

 

4

44,37

 

4

8

40,85

 

4+2

14

3

4

RZEPA MARIANNA

1.38,42

 

3

1.08,93

 

3

6

54,17

 

3+2

11

4

CHŁOPCY 2010 I MŁODSI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

25m grz

25m grzb

PKT

25 m grz

 

PKT

Suma

po II r.

25m grz

 

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

PARADA DAWID

46,26

 

6

51,37

 

6

12

43,66

 

6+2

20

1

DZIEWCZĘTA 2008-2009

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

50m grz

50m dow

PKT

50 m grz

50 m kla

PKT

Suma

po II r.

50m dow

50m kla

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

PIETROŃ ANTONINA

1.04,00

1.22,28

9

1.04,12

59,42

11

20

1.00,33

57,76

12+2

34

1

2

KONEWECKA GABRIELA

1.03,92

1.25,27

9

1.03,77

1.25,29

10

19

1.06,76

1.26,64

8+2

29

2

3

GAWEŁ LAURA

1.09,06

1.11,88

9

-

1.11,86

5

14

1.05,23

1.13,44

10+2

26

3

4

RZEPA AMANDA

1.08,33

1.12,62

9

1.10,37

1.44,56

7

16

1.08,31

1.40,40

5+2

23

4

5

SIWIEC MARTYNA

1.42,93

2.00,44

1

 

 

 

1

1.47,22

1.33,46

4

5

5

6

KRAWCZYK ZUZANNA

1.13,66

1.26,04

4

 

 

 

4

-

-

-

4

6

7

ŻARNOWIECKA KAROLINA

1.17,20

-

1

 

 

 

1

1.29,13

2.05,12

3

4

6

CHŁOPCY 2008-2009

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

50m grz

50 m dow

PKT

50 m kla

50 m grz

PKT

Suma

po II r.

50m
dow

50m
kla

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

WOJAS WOJCIECH

1.01,62

1.18,61

9

1.01,46

1.21,44

9

18

1.07,16

1.18,09

9+2

29

1

2
CIEŚLA JAKUB
1.06,24
1.09,63
11
1.08,11
1.18,56
6
17
1.08,50
1.10,64
9+2
28
2

3

BARTOS ERYK

1.21,62

1.11,52

6

1.24,64

1.08,96

6

12

1.07,35

1.09,72

11+2

26

3

4

DYBAŁ FRANCISZEK

1.10,90

1.15,76

6

1.06,82

1.09,29

10

16

1.11,47

1.13,34

7+2

25

4

5

SAMBÓR IGOR

1.10,60

1.23,59

5

1.07,15

1.49,57

6

11

1.17,64

2.06,46

1+2

14

5

6

MADEJ ANTONI

1.06,44

1.54,56

5

1.08,07

2.05,09

4

9

1.11,71

1.47,81

3+2

14

5

7

MARZEC MIKOŁAJ

-

-

-

1.12,76

2.10,55

1

1

1.17,85

1.32,35

2

3

6

DZIEWCZĘTA 2006-2007

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

50m grz

100m dow

PKT

100 m kla

50 m dow

PKT

Suma

po II r.

100m
grzb

50m
kl

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

CHAT ZUZANNA

49,00

1.39,18

11

1.49,98

42,11

11

22

1.46,79

49,38

10+2

34

1

2

KWIECIEŃ KALINA

51,07

1.43,83

9

1.49,73

43,39

9

18

1.41,52

49,70

10+2

30

2

3

ZIELIŃSKA KAMILA

54,02

1.33,51

10

1.52,85

42,71

9

19

1.56,25

50,74

6+2

27

3

4

SZARAWARA OLIWIA

-

-

-

1.53,58

43,37

7

7

1.41,08

51,29

-

16

4

5

SKOCZEK JULIA

57,96

2.16,92

6

2.42,06

1.01,74

4

10

-

-

-

10

5

6

KOZANECKI NATALIA

-

-

-

-

-

-

-

1.53,85

1.02,36

5

5

6

7

ŻARNOWIECKA ANDŻELIKA

-

-

-

-

1.40,62

1

1

-

-

-

1

7

CHŁOPCY 2006-2007

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

50m grz

100m dow

PKT

100 m klas

50 m dow

PKT

Suma po II r.

100m
grzb

50m
kla

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

KIEROŃSKI MARCEL

48,07

1.37,27

12

2.02,84

40,97

12

24

1.41,97

57,92

11+2

37

1

2

COULIBALY DAVID

49,10

1.44,31

9

2.10,04

48,29

8

17

1.53,37

1.00,46

9+2

28

2

3

PABIAŃCZYK JAKUB

50,05

1.44,09

9

2.03,43

45,59

10

19

-

-

-

19

3

4

GIL FILIP

54,71

1.58,13

6

-

-

-

6

1.57,00

51,75

10

16

4

5

SWAT FRANCISZEK

1.06,86

2.09,47

3

2.29,20

55,68

6

9

2.30,48

1.02,50

5+2

16

4

6

GRZYB JAN

58,03

2.23,15

3

2.34,44

1.07,07

4

7

2.04,10

1.12,88

5+2

15

5

DZIEWCZĘTA 2004-2005

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

100m grz

50m dow

PKT

100 m kla

100 m dow

PKT

Suma

po II r.

100
zmien

50
mot

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

WOJAS MARIA

1.36,61

37,02

12

1.46,40

1.25,95

12

24

1.36,54

49,95

12+2

38

1

2

GĄDZIK ZUZANNA

1.41,07

38,89

10

1.47,47

1.26,27

10

20

1.42,51

53,72

10+2

32

2

3

PARADA JULIA

1.43,50

42,22

8

1.53,92

1.40,22

8

16

1.42,99

53,78

8+2

26

3

4

ŻARNOWIECKA ALEKSANDRA

1.52,61

45,82

5

2.23,24

1.47,15

3

8

1.56,94

54,88

5+2

15

4

5

CIEŚLA ANNA

1.50,43

50,92

4

2.09,59

1.50,09

5

9

1.59,72

56,85

3+2

14

5

6

SIWIEC WIKTORIA

2.01,51

47,95

2

2.09,77

2.00,02

3

5

1.56,27

1.00,80

4+2

11

6

7

JAWORSKA AMELIA

1.55,69

53,94

1

2.22,62

2.04,02

1

2

2.03,26

1.08,15

-

2

7

8

WIERTEK ZUZANNA

2.11,12

1.03,14

-

-

-

-

-

-

-

-

-

8

9

ŻABIŃSKA KATARZYNA

2.08,68

54,44

-

-

-

-

-

2.13,81

1.15,64

-

-

8

CHŁOPCY 2004-2005

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

100m grz

50m dow

PKT

100 m kla

100 m dow

PKT

Suma

po II r.

100
zmien

50
mot

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

COULIBALY LAMINE

1.38,44

39,16

12

1.53,24

1.26,11

12

24

1.39,24

50,78

12+2

38

1

2

WOJAS ADRIAN

1.57,41

47,13

10

1.54,24

1.49,24

10

20

1.55,87

51,42

10+2

32

2

3

KLIMCZYK SZYMON

2.18,53

1.00,71

8

2.21,12

2.16,90

8

16

2.17,92

1.17,57

8+2

26

3

DZIEWCZĘTA 2002-2003

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

100m grzb

50m dow

PKT

100 m kla

100 m dow

PKT

Suma

po II r.

100m
zmien

50m
mot

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

PRZEBIERACZ ALICJA

1.29,58

34,81

12

1.51,09

1.23,69

11

23

1.30,55

41,82

12+2

37

1

2

SROKA OLIWIA

1.42,16

39,31

9

-

-

-

9

-

-

-

9

3

3

ADAMUSIK AGATA

1.43,85

38,15

9

1.38,56

1.31,70

11

20

1.32,08

44,13

10+2

32

2

4

WIERTEK JULIA

2.06,10

55,05

6

-

-

-

6

-

-

-

6

4

CHŁOPCY 2002-2003

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

100m grzb

50m dow

PKT

100 m klas

100 m dow

PKT

Suma

po II r.

100m
zmien

50m
mot

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

SAMBÓR KACPER

1.27,54

34,03

12

1.36,19

1.19,12

12

24

1.21,58

35,49

12+2

38

1

2

MAN JAKUB

2.02,54

42,64

10

2.32,50

1.44,23

10

20

2.07,23

1.05,34

10+2

32

2

DZIEWCZĘTA 2001 i STARSZE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

100m grz

50m dow

PKT

100 m klas

100 m dow

PKT

Suma

po II r.

100m
zmien

50m
motyl

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

MOŁAS EMILIA

1.52,30

38,93

6

1.43,58

1.36,76

12

18

1.40,93

45,51

10+2

30

1

2

MORYS WIKTORIA

1.26,02

34,54

12

-

-

-

12

1.25,52

39,37

12

24

2

3

KITA JULIA

1.32,24

36,78

10

-

-

-

10

-

-

-

10

3

4

TWARDOWSKA KATARZYNA

1.33,47

38,90

8

-

-

-

8

-

-

-

8

4

CHŁOPCY 2001 i STARSI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

100m grz

50m dow

PKT

100 m klas

100 m dow

PKT

Suma

po II r.

100m
zmien

50m
motyl

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1