Napisane w 22/05/2017, 14:19 przez wiola
dzdz17 STAROSTA POWIATU KAZIMIERSKIEGO ORAZ KAZIMIERSKI OŚRODEK SPORTOWY ZAPRASZAJĄ NA   ”BIEGI PRZEŁAJOWE Z OKAZJI DNIA DZIECKA"     Organizator:  Starostwo Powiatowe w Kazimierzy Wielkiej, Kazimierski Ośrodek Sportowy oraz Szkolny Związek Sportowy   Termin i miejsce zawodów:          01.06.2017 /czwartek/ godz. 930      Zawody odbędą się na terenie Kazimierskiego Ośrodka Sportowego, ul. Kościuszki 13      i okolicy .   Zgłoszenia:     należy dokonać...
1 0
Napisane w 30/04/2017, 18:29 przez maciejka
xiv-rajd-pojazdow-zabytkowych-szlakiem-republiki-partyzanckiej Automobilklub Kielecki Koło w Kazimierzy Wielkiej, Starostwa Powiatowe w Kazimierzy Wielkiej i Pińczowie oraz UMiG Skalbmierz zapraszają  na: XIV Rajd Pojazdów Zabytkowych Szlakiem Republiki Partyzanckiej   Program 20.05.2017r. 9,00–Kazimierski Ośrodek Sportowy www.kazimierzakos.pl- próby sprawnościowe z udziałem dzieci z Domu Dziecka. Złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniającą patriotyczny zryw  w okresie od  24 lipcu do...
225 0
Napisane w 06/03/2017, 12:56 przez wiola
lig17 KAZIMIERSKA LIGA PŁYWACKA 2017 III ZAWODY - 11 Czerwiec 2017 Termin i miejsce I ZAWODY : 09 Kwiecień 2017 II ZAWODY : 21 Maj 2017 III ZAWODY: 11 Czerwiec  2017 godz.8.30- rozgrzewka , godz. 9.00 – rozpoczęcie zawodów   Kategorie wiekowe: Szkoła Podstawowa – dziewczęta i chłopcy - rocznik 2010 i młodsi - w zależności od ilości zgłoszeń -...
514 0
Napisane w 05/03/2017, 11:58 przez wiola
or17 Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami kolejnej edycji Powiatowej Ligi Piłki Nożnej na Orliku 2017 w Kazimierzy Wielkiej     ZMIANY DO ŚRODY GOD. 11.00 TERMINARZ III KOLEJKA     PIĄTEK 26.05.2017       1745 – 1840 1 SHOT GUN - GWARDIA 1930 – 2025     2030 – 2125    GLOBAL SYSTEM - PAUZA                                  SOBOTA 27.05.2017         1   1700 – 1755 2 RAFIS - DRINK TEAM 1800 – 1855 3 MARSYLIA -...
1457 0
Napisane w 05/03/2017, 10:52 przez robert
plf-2016-17-wiadomosci ROLMET ZDOBYWCĄ PUCHARU LIGI       II MIEJSCE BEST BRUK       III  MIEJSCE                   IV MIEJSCE   NA BANI                                 RACŁAWICE          ZAPRASZAMY WYRÓŻNIONYCH ZAWODNIKÓW PO ODBIÓR NAGRÓD INDYWIDUALNYCH PODCZAS CEREMONI ZAKOŃCZENIA PUCHARU ORAZ  III i IV...
93235 0
Napisane w 16/02/2017, 11:00 przez robert
xi-24-godzinny-maraton-plywacki W dniu 26 lutego 2017 roku zakończył się XI 24 Godzinny Maraton Pływacki w Kazimierzy Wielkiej.   Gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników Szczególnie wszysytkim dzieciom i ich rodzicom którzy wzięli udział w tej imprezie !!! Dziękujemy sędziom wolontariuszom. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem sponsorów bez ich pomocy nasza impreza nie była by tak wyjątkowa !!!   286 uczestników NASZ WYNIK...
4034 0
Napisane w 04/01/2017, 14:01 przez robert
hiphop Zaprasza na pierwsze bezpłatne zajęcia Hip Hop/ House prowadzone przez instruktora dyplomowanego w Egurola Dance Studio w Warszawie.   Wtorek /07.03.17/ godz. 16.00 /8-13lat/ Piątek /10.03.17/ godz. 16.00 /14-18 lat/ Zapraszamy również na zajęcja   Jumping Fitness które odbywaja się  we wtorki i piątki Wtorek godz. 17.00 ; 18:10 ; 19:20 Piatek 18:10 ; 19:20 Zajęcia odbędą się w Kazimierskim...
501 0
Napisane w 03/01/2017, 09:05 przez robert
bieg2017     wkrótce więcej informacji ...
241 0
Napisane w 02/01/2017, 10:50 przez wiola
sia17
368 0
Napisane w 02/01/2017, 09:57 przez robert
akademia-kos UWAGA!!! W dniu 03.02.2017 /piątek/ trening odwołany. Treningi od następnego tygodnia jak zawsze.     Akademia Piłkarska KOS Zapraszamy wszystkie chętne dzieci /dziewczynki i chłopców/ w wieku 4-13 lat więcej informacji tel 691277388, 609661568       Zobacz Trening Piłkarskiej Akademi KOS         kliknij na obraz>>>>>>>>>   TERMINARZ TRENINGÓW ŚRODA 16:30 - 17:30 SKRZATY ŚRODA 17:30 - 18:30 ŻAKI i ORLIKI ŚRODA 18:30 - 13:30   PIĄTEK 16:30 - 17:30 ŻAKI i SKRZATY PIĄTEK 17:30 - 18:30 ORLIKI   Wpłaty za udzaila...
4772 0

III Kazimierski Bieg Szlakiem Megalitów

Kazimierski Bieg "Szlakiem Megalitów"
Kazimierza Wielka, dn. 27.09.2015 r.
 
 

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom, sponsorom oraz wolontariuszom dzięki którym udało się zorganizować III Kazimierski Bieg Szlakiem Megalitów.
Po raz pierwszy w bigu  po historycznej trasie wzięło udział 52 osoby. Mamy nadzieje, że nasza impreza  będzie się cieszył coraz większą popularnością i wpisze się na stałe w harmonogram wydarzeń w Kazimierskim Ośrodku Sportowym.
Szczególne poziękowania dla naszego gościa specjalnego dr Krzysztofa Tuni, pracownika Polskiej Akademii Nauk w Krakowie, który w Słonowicach nad rzeką Małoszówką odkrył  pozostałości drewnianych budowli " Megaltów".
Nagrody uczestnikom Biegu wręczali v-ce Burmistrz MiG Kazimierza Wielka Łukasz Maderak
oraz v-ce Starosta Powiatu Kazimierskiego  Michał Bucki
 
Serdecznie zapraszamy na kolejny IV Bieg Szlakiem Megalitów w ostatnią niedzielę września 2016 !!!
Wyniki:
 
Bieg Główny 10 km
Zwycięzca Biegu
Lepiarz Sylwester- Waśniów /33:34/
II Miejsce Długosz Jacek - Starachowice /35:09/
III Miejsce Sadło Łukasz- Jakuszowice /38:54/
Zwyciężczyni Biegu

Lisowska - Woś Agnieszka ok. Niepołomic /45:44/

II Miejsce Kozłub Dorota - Kraków /46:38/
III Miejsce Słota Anna - Pińczów /49:10/
10 km Kobiety 16-34 lata
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Lisowska - Woś Agnieszka /ok. Niepołomic/ 45:44 I
2 Misztal Aleksandra /Pińczów/ 52:45 II
3 Wites Paulina /Pińczów/ 52:54 III
4 Grela Ewelina /ok. Kozłowa/ 57: 49 IV
10 km Kobiety 35-49 lata
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Kozłub Dorota /Kraków/ 46:38 I
2 Słota Anna /Pińczów/ 49:10 II
3 Bucka Magdalena /Gorzków/ 1:00:11 III
10 km Mężczyźni 16-34 lata
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Lepiarz Sylwester /Waśniów/ 33:34 I
2 Długosz Jacek /Starachowice/ 35:09 II
3 Sadło Łukasz /Jakuszowice/ 38:54 III
4 Kotwica Kacper /Odonów/ 39:50:02 IV
5 Najman Daniel 41:09 V
6 Chołda Mateusz /Paśmiechy/ 41:44 VI
7 Augustyn Marcin /Gabłutów/ 41:57 VII
8 Kwiecień Wojtek /Stradlice/ 43:18 VIII
9 Stępień Michał /Odonów/ 44:12 IX
10 Walkiewicz Paweł /Kazimierza Wielka/ 44:16 X
11 Wądek Tomek 44:23 XI
12 Wójcik Michał /Czarnocin/ 44:28 XII
13 Popiołek Grzegorz /ok. Krakowa/ 46:11 XIII
14 Gołdyn Piotr /Jakuszowice/ 46:22 XIV
15 Klimczyk Adam /Wojciechów/ 47:29 XV
16 Jach Marcin /Kazimierza Wielka/ 48:21 XVI
17 Piątek Mateusz /Kazimierza Wielka/ 48:27 XVII
18 Marzec Michał /Pinczów/ 50:56 XVIII
19 Walczyński Tomasz /Jędrzejów/ 52:41 XIX
20 Trzepatowski Mateusz /Wiślica/ 53:36 XX
21 Kozioł Łukasz /Kraków/ 57:49 XXI
22 Jesionek Adrian /Opoczno/ 1:00:11 XXII
10 km Mężczyźni 35-49 lata
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Okrajek Zbigniew /Posądza/ 39:12 I
2 Czerw Piotr /ok. Pińczowa/ 43:09 II
3 Zając Robert /ok. Jędrzejowa/ 45:32 III
4 Jarkiewicz Adam /Kraków/ 46:30 IV
5 Wiśniowski Marcin /Słonowice/ 47:09 V
6 Malicki Grzegorz /Nowy Kazanów/ 47:36 VI
7 Białek Andrzej /Kielce/ 48:44 VII
8 Sobolewski Rafał /Pińczów/ 53:50 VIII
9 Sadowski Rafał /Podolany/ 54:03 IX
10 Piątek Paweł /Kazimierza Wielka/ 57:32 X
10 km Mężczyźni 35-49 lata
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Łabudzki Jacek /Sandomierz/ 39:50 I
2 Jackowski Zbigniew /Jędrzejów/ 43:05 II
3 Szczepanik Andrzej /Kazimierza Wielka/ 43:22 III
5  km Kobiety
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Lech Maria 25:27 I
2 Zapart Aleksandra 33:14 II
3 Cieśla Barbara 34:48 III
5  km Mężczyźni
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Kraus Arkadiusz 19:14 I
2 Stępień Marcin 20:17 II
3 Wilk Krystian 21:32 III
4 Kowalski Paweł 24:52 IV
5 Bomba Mateusz 26:19 V
6 Piotrowski Andrzej 27:25 VI
7 Domański Dawid 33:44 VII
1 km Szkoły Podstawowe kl. I-III Dziewczęta
L.p
Nazwiski i Imię
Miejsce
1
Woś Milena
I
2
Kwiecień Kalina
II
3
Paś Wiktoria
III
4
Maderak Aleksandra
IV
5
Sambór Zuzanna
V
6
Kulpa Wiktoria
VI
7
Maderak Magdalena
VII
8
Szczygieł Roksana
VIII
1 km Szkoły Podstawowe kl. I-III Chłopcy
L.p
Nazwiski i Imię
Miejsce
1
Coulibaly David
I
2
Kałuża Krystian
II
3
Bartos Eryk
III
4
Swat Franciszek
IV
5
Żwirek Juliusz
V
6
Woźniak Jacek
VI
7
Kałuża Marcel
VII
8
Witek Jakub
VIII
9 Cieśla Jakub IX
1 km Szkoły Podstawowe kl. IV-VI Dziewczęta
L.p
Nazwiski i Imię
Miejsce
1
Kozik Roksana
I
2
Żwirek Julia
II
3
Skowron Aleksandra
III
4
Zapart Nikola
IV
5
Woźniak Małgorzata
V
6
Sadowska Gabriela
VI
7
Woś Alicja
VII
8
Cieśla Anna
VIII
9 Kotwica Patrycja IX
1 km Szkoły Podstawowe kl. IV-VI Chłopcy
L.p
Nazwiski i Imię
Miejsce
1
Zimnicki Mateusz
I
2
Coulibaly Lamine
II
3
Paś Patryk
III
4
Gącik Szymon
IV
5
Bożek Karol
V
6
Możdżeń Daniel
VI
7
Klimczyk Szymon
VII
1 km Gimnazjum Dziewczęta
L.p
Nazwiski i Imię
Miejsce
1
Podsiadło Natalia
I
2
Fryt Roksana
II
1 km Gimnazjum Chłopcy
L.p
Nazwiski i Imię
Miejsce
1
Jagielnik Kamil
I
2
Woś Mikołaj
II
3
Połetek Jakub
III
 
REGULAMIN
1.      Cel biegu
·         Propagowanie zdrowego trybu życia,
·         Popularyzacja biegania jako najprostszej formy rekreacji fizycznej
·         Promocja miasta i regionu,
2.  Organizator
·         Kazimierski Ośrodek Sportowy,
     Współorganizatorzy
·         Marszałek Woj
·         Starostwo Powiatowe w Kazimierzy Wielkiej,
·         Urząd MiG w Kazimierzy Wielkiej,
·         Centrum Informacji Turystycznej w Kazimierzy Wielkiej
        Patronat
·         Marszałek Województwa Świętokrzyskiego
3. Termin, miejsce i kategorie
·         27.09.2015 r., godz. 10.30 -12.30 przyjmowanie zgłoszeń
·         27.09.2015 r., start biegu dzieci /w zależności od ilości zgłoszeń/
ok. 0,2 km – godz. 13.15 /kategoria przedszkolaki i kasy „0”
·         27.09.2015 r., start biegu amatorów
ok. 1 km – godz. 13. 30 /kategoria:
- Szk. Podst. klasy I-III, kategoria K/M
- Szk. Podst. klasy IV-VI,   kategoria K/M
- Szk. Gimnazjalne,   kategoria K/M
·         27.09.2015 r., start biegu 5 km “nordic walking” – godz. 14.15 - ul. Kościuszki, parku miejskiego okolic zbiornika retencyjnego w Kazimierzy Wielkiej
-  kategoria          OPEN K/M
·         27.09.2015 r., start biegu  5 oraz 10 km – godz. 14.30 - ul. Kościuszki , parku miejskiego okolic zbiornika retencyjnego w Kazimierzy Wielkiej
-  Bieg  5kmkategoria
      K/M                OPEN
-  Bieg Główny 10km kategorie:
K /M               - 16 – 34 lat
K /M               - 35 – 49 lat
K /M               - 50 i pow.
K/M                OPEN
Organizator zastrzega sobie prawo w przypadku małej ilości uczestników zmiany regulaminu w poszczególnych kategoriach.
4. Zgłoszenia i opłaty
-  formularz zgłoszeniowy należy wysłać do dnia 24.09.2015r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
formularz powinien zawierać FORMULARZ >>>>>

Formularz zgłoszeniowy do Biegu  2015

Imię i nazwisko

 

Wiek /i klasa dotyczy szkół/

 

Adres zamieszkania

 

E-mail

 

Telefon kontaktowy

 

Dystans:

 

      1km

      5 km

      10 km

(zaznaczyć właściwe pole)

 

Informuję, że znam regulamin Biegu Ulicznego organizowanego przez Kazimierski Ośrodek Sportowy i zobowiązuje się do jego przestrzegania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb wewnętrznych organizatora.

                                                                                                     

…………………………………………………..

                                                                                                  Podpis


- w dniu biegu zgłoszenia przyjmowane będą ( w godzinach: 10:30 – 12:30)
Opłaty dotyczą biegu na 5 i 10 km
opłata wynosi 10 zł na konto do dnia 24.09.2015/czwartek/ :  Tytuł przelewu „Opłata startowa imię i nazwisko kategoria oraz rocznik” za każdą zgłaszaną osobę
 Bank Spółdzielczy O/ Kazimierza Wielka 94 849300040180013037370003,
 Kazimierski Ośrodek Sportowy ul. Kościuszki 13, 28-500 Kazimierza Wielka,
- opłata w dniu zawodów w biurze 20 zł
- Pozostałe kategorie bezpłatne !
5.   Dane techniczne biegu
Bieg na 1000 m, trasa będzie oznakowana, na trasie biegu wolontariusze w oznakowanych kamizelkach, rozstawieni w odległości, co 100 m. Każdy może wziąć udział
w biegu amatorskim!
Bieg na 5 km trasa będzie oznakowana, na trasie biegu wolontariusze w oznakowanych kamizelkach, rozstawieni w odległości co 100 m..
Max. czas biegu- 40 min.       - typ biegu : uliczny
Bieg na 10km  trasa będzie oznakowana, na trasie biegu wolontariusze w oznakowanych kamizelkach, rozstawieni w odległości co 100 m..
Max. czas biegu- 1h 20 min.  - typ biegu : uliczny
Bieg na 5 km „nordic walking”  - trasa będzie oznakowana, na trasie biegu wolontariusze w oznakowanych kamizelkach, rozstawieni w odległości co 100 m..
Max. czas biegu- 40 min. - typ biegu : uliczny
Trasa biegu
- Start – Kazimierski Ośrodek Sportowy ul. Kościuszki 13
- Park Miejski
- ul. Kościuszki oraz tereny droga obok zbiornika retencyjnego
Meta: Kazimierski Ośrodek Sportowy ul. Kościuszki 13
 
6. Warunki uczestnictwa
 
  • Wszystkie chętne osoby popierające ideę zdrowego trybu życia
  • Warunkiem dopuszczenia do biegu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
  • W biegu mogą brać udział tylko osoby nie posiadające przeciwwskazań zdrowotnych i lekarskich. Organizator zaleca startującym wykonanie badań lekarskich mogących potwierdzić brak przeciwwskazań do udziału w biegu – o ile takowych nie posiadają.
  • Uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia zawodów.
  • Osoby, którym organizator lub oznakowany przedstawiciel organizatora odmówi prawa uczestnictwa w biegu. Przedstawiciel organizatora nie musi podawać przyczyny, dla której odmówił udziału w biegu danej osobie.
  • Każdy uczestnik bierze udział w biegu na własną odpowiedzialność.
  • Udział w biegu jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.

7. Inne
  • Bieg uliczny odbędzie się bez względu na pogodę.
  • Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania biegu bez podania przyczyny.
  • Uczestnicy biegu są zobowiązani do przestrzegania regulaminu, ogólnych zasad bezpieczeństwa i stosowania się do poleceń organizatorów i służb porządkowych.
Uczestnicy biegu wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych dla potrzeb wewnętrznych organizatora, także wyrażają zgodę na wykorzystanie ich wizerunku
 w materiałach informacyjnych i reklamowych biegu.
  • W biegu na 10 km kategorie wiekowe wyłonione zostaną w zależności od ilości zgłoszeń.
  • Uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.
  • Zawodnicy są zobowiązani do biegu prawą stroną jezdni.
  • Organizator zabezpiecza służby porządkowe na trasie biegu, napoje oraz pomoc medyczną. Lekarz zabezpieczający zawody nie wykonuje badań dopuszczających do biegu.
  • Zawodnicy są zobowiązani do biegu prawą stroną jezdni.
  • Numer startowy podczas biegu powinien być przypięty przez zawodnika z przodu, centralnie na klatce piersiowej.
  • Uczestnicy biegu, którzy po upływie 1 godziny 20 minut od startu nie dotrą do mety, zobowiązani są do  przerwania biegu i zejścia z trasy.
  • Zawodnicy biorący udział w biegu na 5 i 10 km zostaną dodatkowo oznakowani według klucza: „nordic walking” – naklejka zielona, 5 km – naklejka niebieska, 10 km – naklejka czerwona umieszczone na numerze startowym .
  • Zawodnicy pokonujący trasę biegu w sposób niedozwolony lub zmienią kategorięw trakcie biegów nie zostaną sklasyfikowani.
  • w każdej kategorii dla pierwszych trzech zawodników przewidziane są medale, natomiast za miejsca 1-6 dyplomy /organizator zastrzega sobie możliwość wyrobienia dyplomów w późniejszym terminie w przypadku dużej liczby uczestników/.
  • Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian do regulaminu,  które mogą zostać przedstawione na stronie internetowej organizatora, bądź zostaną podane do wiadomości przed startem w dniu imprezy.
  • Organizator, wszystkie osoby z nim współpracujące, a także osoby związane z przeprowadzeniem i organizacją biegu nie ponoszą odpowiedzialności względem uczestników za wypadki, ewentualne kolizje, szkody osobowe, rzeczowe i majątkowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zawodach spowodowane przez uczestników.
  • Uczestnicy ponoszą odpowiedzialność cywilną i prawną za wyrządzone szkody.
W sprawach nie ujętych w regulaminie ostateczną decyzje podejmuje organizator.
Kontakt:
tel. 41 3501  020 , 696 486 555 Robert Pleszyński
 
 
 

Lista Startowa:

BIEG GŁÓWNY Dystans 10 km
 
Kobiety- 16 – 34 lat
L.p
Nazwisko i Imię
1
Grela Ewelina
2
Wites Paulina
3
Misztal Aleksandra
4
 
Kobiety- 35 – 49 lat
L.p
Nazwisko i Imię
1
Kozub Dorota
2
Słota Anna
3
Wojtaś Renata
4
 
Kobiety- 50 i pow.
L.p
Nazwisko i Imię
1
 
2
 
3
 
4
 
Mężczyźni- 16 – 34 lat
L.p
Nazwisko i Imię
1
Długosz Jacek
2
Kotwica Kacper
3
Wątek Tomek
4
Piątek Mateusz
5 Walczyński Tomasz
6 Kozioł Łukasz
7 Gołdyn Piotr
8 Walczak Damian
9 Sadło Łukasz
10 Jesionek Adrian
11 Wójcik Michał
12 Walkiewicz Paweł
13 Buczyński Mariusz
14 Stępień Michał
15 Popiołek Grzegorz
16 Kwiecień Wojtek
17 Marzec Michał
Mężczyźni- 35 – 49 lat
L.p
Nazwisko i Imię
1
Jarkiewicz Adam
2
Piątek Paweł
3
Wiśniowski Marcin
4
Seredyński Marcin
5 Sobolewski Rafał
6 Kurek Jan
7 Czerw Piotr
8 Buczyński Arkadiusz
9 Prasałek Robert
Mężczyźni- 50 i pow.
L.p
Nazwisko i Imię
1
Jacek Łabudzki
2
Szczepanik Andrzej
3
Pikulski Mieczysław
4
Napora Mieczysław
5 Zając Tadeusz
Dystans 5 km
Kobiety
L.p
Nazwisko i Imię
1
Bucka Magdalena
2
 
3
 
4
 
Mężczyźni
L.p
Nazwisko i Imię
1
Kraus Arkadiusz
2
Piotrowski Andrzej
3
 
4
 
Poglądowa mapa trasy pętla 5 km
 

Patronat Medialny