Kazimierska Liga Pływacka 2017

KAZIMIERSKA LIGA PŁYWACKA 2017

UWAGA ZMIANA!!!  III ZAWODY - 17 Czerwiec 2017

Termin i miejsce
I ZAWODY : 09 Kwiecień 2017
II ZAWODY : 21 Maj 2017
III ZAWODY: 17 Czerwiec  2017 UWAGA ZMIANA
godz.8.00- rozgrzewka , godz. 8.30 – rozpoczęcie zawodów
 
Kategorie wiekowe:
Szkoła Podstawowa – dziewczęta i chłopcy
- rocznik 2010 i młodsi - w zależności od ilości zgłoszeń
- rocznik 2009-2008
- rocznik 2007-2006
- rocznik 2005-2004
 
Gimnazjum – dziewczęta i chłopcy
- rocznik 2003-2002
 
Szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne – dziewczęta i chłopcy
-rocznik 2001 i starsi
 
Open
- od 20-40 lat
- od 41 lat i więcej
- ratownicy i instruktorzy
Zgłoszenie do zawodów

-Do 14 czerwca 2017 /Środa/ na kartach zgłoszeniowych ( dostępne w kasie pływalni)

Konkurencje
I zawody- 09 Kwiecień 2017
I)  2010 i młodsi- 25 m grzbietowy,
II) 2009-2008- 50 m grzbietowy, 50 m dowolny /kraul/,            
III) 2007-2006- 50 m grzbietowy, 100 m dowolny /kraul/
IV) 2005-2004- 100 m grzbietowy, 100 m dowolny /kraul/
V) 2003-2002 - 100 m grzbietowy, 100 m dowolny /kraul/
VI) 2001 i starsi- 100 m grzbietowy, 100 m dowolny
 
II zawody- 21 Maj 2017
I)  2010 i młodsi -25 m grzbietowy,
II)  2009-2008 - 50 m grzbietowy, 50 m klasyczny
III)  2007-2006 - 100 m klasyczny, 50m dowolny /kraul/,
IV) 2005-2004- 100 m klasyczny, 200 m dowolny /kraul/
V)  2003-2002- 100 m klasyczny, 200 m dowolny /kraul/,
VI)  2001 i starsi- 100 m klasyczny, 200 m dowolny /kraul/
III zawody- 17 Czerwiec 2017
I)    2010 i młodsi -25 m grzbietowy,
II)   2009-2008- 50 m dowolny (kraul), 50 m klasyczny,            
III)  2007-2006- 100 m grzbietowy, 50 klasyczny,
IV) 2005-2004 - 100 m zmienny, 50 m motylkowy 
V)  2003-2002- 100 m zmienny, 50 m motylkowy,
VI) 2001 i starsi - 100 m zmienny, 50 m motylkowy     
Wyniki:
DZIEWCZĘTA 2010 I MŁODSZE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
25m grz
25m grzb
PKT
25 m grz
 
PKT
Suma
po II r.
 25m grzb
 
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
KIEROŃSKA MARYLA
30,80
 
6
29:33
 
6
12
28,80
 
6+2
20
1
2
SIERODZY MAJA
37,45
 
5
30:11
 
5
10
33,55
 
4+2
16
2
3
SOKOŁOWSKA OLIWIA
37,85
 
4
35:01
 
4
8
32,59
 
5+2
15
3
4
RZEPA MARIANNA
52,48
 
3
43:36
 
3
6
44,66
 
3+2
11
4
5
CZYŻ ALICJA
53,12
 
2
-
 
0
2
-
 
0
2
5
CHŁOPCY 2010 I MŁODSI
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
25m grz
25m grzb
PKT
25 m grz
 
PKT
Suma
po II r.
25m grz
 
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
PARADA DAWID
47,50
 
6
44:78
 
6
12
 40,17
 
6+2 
20 
 1
DZIEWCZĘTA 2008-2009
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
50m dow
PKT
50 m grz
50 m kla
PKT
Suma
po II r.
50m dow
50m kla
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
PIETROŃ ANTONINA
1.00,84
59,25
11
1.01:51
54:46
11
22
55,49
55,64
12+2
36
1
2
KONEWECKA GABRIELA
55,02
1.01,40
11
56:84
1.19:34
11
22
1.00,06
1.15,53
10+2
34
2
3
RZEPA AMANDA
1.13,58
1.14,64
8
1.09:15
1.28:84
6
14
1.12,69
1.32,83
8+2
24
3
4
ŻARNOWIECKA KAROLINA
-
-
-
1.04:83
1.56:90
5
5
1.20,98
2.14,66
6
11
4
5
KRAWCZYK ZUZANNA
-
-
-
1.10:16
1.27:81
6
6
-
-
0
6
5
6
SIWIEC MARTYNA
-
-
-
1.29:15
1.40:79
3
3
-
-
0
3
6
CHŁOPCY 2008-2009
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
50 m dow
PKT
50 m kla
50 m grz
PKT
Suma
po II r.
50m
dow
50m
kla
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
WOJAS WOJCIECH
54,65
58,40
12
56:35
1.08:87
10
22
56,79
1.09,50
11+2
35
1
2
BARTOS ERYK
1.15,74
1.02,59
6
1.06:96
1.06:36
9
15
1.02,31
1.08,29
11+2
28
2
3
MADEJ ANTONI
1.01,84
1.03,51
7
59:55
1.20:46
8
15
1.09,08
1.23,14
7+2
24
3
4
CIEŚLA JAKUB
1.01,70
1.02,07
10
1.02:37
1.07:74
9
19
-
-
0
19
4
5
SAMBÓR IGOR
1.06,09
1.07,58
5
-
-
-
5
1.12,95
1.21,33
7
12
5
DZIEWCZĘTA 2006-2007
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
100m dow
PKT
100 m kla
50 m dow
PKT
Suma
po II r.
100m
grzb
50m
kl
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
CHAT ZUZANNA
46,40
1.36,54
11
1.45:10
41:06
11
22
1.41,09
50,06
12+2
36
1
2
KWIECIEŃ KALINA
48,19
1.36,99
9
1.42:38
43:29
10
19
1.46,34
50,33
10+2
31
2
3
ZIELIŃSKA KAMILA
51,29
1.35,87
9
1.50:79
42:40
9
18
-
-
0
18
3
4
KOZANECKI  NATALIA
51,75
1.43,62
5
-
-
0
5
2.00,30
1.12,95
8
13
4
5
MADERAK JULIA
50,01
2.00,31
6
-
-
0
6
-
-
0
6
5
6
ŻARNOWIECKA ANGELIKA
-
-
0
-
-
0
0
2.14,05
1.36,11
6
6
5
CHŁOPCY 2006-2007
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
100m dow
PKT
100 m klas
50 m dow
PKT
Suma po II r.
100m
grzb
50m
kla
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
PABIAŃCZYK JAKUB
47,51
1.42,15
12
1.57:55
41:76
11
23
1.50,55
55,95
10+2
35
1
2
GIL FILIP
52,32
1.43,10
9
1.48:85
44:00
10
19
1.56,58
52,55
10+2
31
2
3
COULIBALY DAVID
49,59
1.46,09
9
2.05:37
43:68
8
17
1.50,26
59,56
9+2
28
3
4
SWAT FRANCISZEK
59,07
1.48,30
6
1.59:85
51:73
7
13
2.13,90
56,68
6+2
21
4
5
GRZYB JAN
-
-
-
2.30:57
58:40
4
4
2.06,11
1.13,26
5
11
5
DZIEWCZĘTA 2004-2005
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grz
100m dow
PKT
100 m kla
200 m dow
PKT
Suma
po II r.
100
zmien
50
mot
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
WOJAS MARIA
1.36,34
1.27,47
12
1.44:60
3.19:34
11
23
1.32,86
47,22
12+2
37
1
2
GĄDZIK ZUZANNA
1.41,51
1.32,54
10
1.48:12
3.11:34
11
21
1.37,81
51,01
10+2
33
2
3
PARADA JULIA
1.42,08
1.33,11
8
2.00:54
3.44:40
7
15
1.42,66
51,36
8+2
25
3
4
CIEŚLA ANNA
1.43,80
1.46,93
6
2.02:98
3.56:03
3
9
1.54,32
58,23
5+2
16
4
5
ŻARNOWIECKA ALEKSANDRA
1.46,69
1.47,06
4
2.17:34
3.51:06
2
6
1.56,73
55,10
5+2
13
5
6
SIWIEC WIKTORIA
-
-
0
2.00:46
3.50:85
7
7
-
-
0
7
6
7
JAWORSKA AMELIA
1.56,12
1.55,75
2
-
-
0
2
1.59,77
1.10,91
2
4
7
8
ŻABIŃSKA KATARZYNA
-
-
0
2.06:68
4.27:22
1
1
-
-
0
1
8
CHŁOPCY 2004-2005
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grz
100m dow
PKT
100 m kla
200 m dow
PKT
Suma
po II r.
100
zmien
50
mot
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
WOJAS ADRIAN
1.49,20
1.35,48
10
1.56:67
3.41:23
12
22
1.47,17
52,27
10+2
34
1
2
KLIMCZYK SZYMON
2.11,46
2.10,51
8
2.22:37
4.52:13
10
18
2.27,64
1.27,46
8+2
28
2
3
COULIBALY LAMINE
1.38:74
1.32:53
12
-
-
0
12
1.36,71
47,43
12
24
3
DZIEWCZĘTA 2002-2003
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grzb
100m dow
PKT
100 m kla
200 m dow
PKT
Suma
po II r.
100m
zmien
50m
mot
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
PRZEBIERACZ ALICJA
1.27,46
1.24,62
12
1.53:61
3.11:29
11
23
1.29,51
 38,90
12+2 
 37
1
2
ADAMUSIK AGATA
1.43,29
1.30,57
10
1.43:19
3.38:17
11
21
 1.35,48
50,46 
 10+2
33 
2
CHŁOPCY 2002-2003
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grzb
100m dow
PKT
100 m klas
200 m dow
PKT
Suma
po II r.
100m
zmien
50m
mot
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
SAMBÓR KACPER
1.21,54
1.16,96
12
1.33:88
3.04:96
12
24
1.21,45
35,30
11+2
37
1
2
ZAPIÓR MAREK
1.51,99
1.36,75
10
1.56:82
3.42:00
10
20
1.47,98
57,52
9+2
31
2
3
MAŃ JAKUB
2.01:84
1.38:49
8
2.35:88
3.56:12
8
16
2.07,46
59,39
10+2
28
3
DZIEWCZĘTA 2001 i STARSZE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grz
100m dow
PKT
100 m klas
200 m dow
PKT
Suma
po II r.
100m
zmien
50m
motyl
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
MOŁAS EMILIA
1.51,04
1.32,71
12
-
-
0
12
12 
 1
CHŁOPCY 2001 i STARSI
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grz
100m dow
PKT
100 m klas
200 m dow
PKT
Suma
po II r.
100m
zmien
50m
motyl
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
MOŻDŻEN KAMIL
-
1.25,72
6
-
-
0
6
0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Regulamin:

1. Zawody odbędą się zgodnie z przepisami PZP i niniejszym regulaminem.
2. Liga składa się z III Zawodów organizowanych w terminach
I ZAWODY  :    09 kwiecień 2017
II ZAWODY :    21 maj 2017
III ZAWODY:    11 czerwiec 2017
3. Zawodnik, który uczestniczyć będzie we wszystkich zawodach otrzyma dodatkowo 2 pkt. do klasyfikacji generalnej.
4. Start ze słupków startowych. Dla roczników 2010 i młodsi dopuszczalny start z murka lub z wody.
5. W przypadku falstartu zawodnik nie zostaje wykluczony, natomiast wyścig
zostaje powtórzony
6.  Poszczególne konkurencje zostaną przeprowadzone na czas.
7.  Konkurencja zostanie rozegrana gdy zgłoszą się co najmniej 3 osoby.
8.  Zawodnicy mogą wystartować w max 2 konkurencjach
9.  ZAWODNIK MOŻE ZMIENIAĆ STYL W JAKIM STARTUJE W TRAKCIE KOLEJNYCH ZAWODÓW.
10  ZA MIEJSCA ZAJĘTE W POSZCZGÓLNYCH KONKURENCJACH PRZYZNANE ZOSTANĄ PUNKTY WEDŁUG KLUCZA:
o    1 MIEJSCE    6 Pkt.
o    2 MIEJSCE    5 Pkt
o    3 MIEJSCE    4 Pkt.
o    4 MIEJSCE    3 Pkt.
o    5MIEJSCE     2 Pkt.
o    6 MIEJSCE    1 Pkt. 
11.     SUMA PUNKTÓW Z III ZAWODÓW ZDECYDUJE O MIEJSCACH W KLASYFIKACJI GENERALNEJ.
12.     NAGRODY UFUNDOWALI ORGANIZATORZY.
Uczestników zawodów obowiązuje wewnętrzny regulamin pływalni.
Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za stan zdrowia uczestników i wynikłe
 z tego powodu konsekwencje !