Kazimierska Liga Pływacka 2017

KAZIMIERSKA LIGA PŁYWACKA 2017

III ZAWODY - 11 Czerwiec 2017

Termin i miejsce
I ZAWODY : 09 Kwiecień 2017
II ZAWODY : 21 Maj 2017
III ZAWODY: 11 Czerwiec  2017
godz.8.30- rozgrzewka , godz. 9.00 – rozpoczęcie zawodów
 
Kategorie wiekowe:
Szkoła Podstawowa – dziewczęta i chłopcy
- rocznik 2010 i młodsi - w zależności od ilości zgłoszeń
- rocznik 2009-2008
- rocznik 2007-2006
- rocznik 2005-2004
 
Gimnazjum – dziewczęta i chłopcy
- rocznik 2003-2002
 
Szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne – dziewczęta i chłopcy
-rocznik 2001 i starsi
 
Open
- od 20-40 lat
- od 41 lat i więcej
- ratownicy i instruktorzy
Zgłoszenie do zawodów

-Do 7 czerwca 2017 /Środa/ na kartach zgłoszeniowych ( dostępne w kasie pływalni)

Konkurencje
I zawody- 09 Kwiecień 2017
I)  2010 i młodsi- 25 m grzbietowy,
II) 2009-2008- 50 m grzbietowy, 50 m dowolny /kraul/,            
III) 2007-2006- 50 m grzbietowy, 100 m dowolny /kraul/
IV) 2005-2004- 100 m grzbietowy, 100 m dowolny /kraul/
V) 2003-2002 - 100 m grzbietowy, 100 m dowolny /kraul/
VI) 2001 i starsi- 100 m grzbietowy, 100 m dowolny
 
II zawody- 21 Maj 2017
I)  2010 i młodsi -25 m grzbietowy,
II)  2009-2008 - 50 m grzbietowy, 50 m klasyczny
III)  2007-2006 - 100 m klasyczny, 50m dowolny /kraul/,
IV) 2005-2004- 100 m klasyczny, 200 m dowolny /kraul/
V)  2003-2002- 100 m klasyczny, 200 m dowolny /kraul/,
VI)  2001 i starsi- 100 m klasyczny, 200 m dowolny /kraul/
III zawody- 11 Czerwiec 2017
I)    2010 i młodsi -25 m grzbietowy,
II)   2009-2008- 50 m dowolny (kraul), 50 m klasyczny,            
III)  2007-2006- 100 m grzbietowy, 50 klasyczny,
IV) 2005-2004 - 100 m zmienny, 50 m motylkowy 
V)  2003-2002- 100 m zmienny, 50 m motylkowy,
VI) 2001 i starsi - 100 m zmienny, 50 m motylkowy     
Wyniki:
DZIEWCZĘTA 2010 I MŁODSZE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
25m grz
25m grzb
PKT
25 m grz
 
PKT
Suma
po II r.
 25m grzb
 
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1 KIEROŃSKA MARYLA 30,80   6 29:33   6 12          
2 SIERODZY MAJA 37,45   5 30:11   5 10          
3
SOKOŁOWSKA OLIWIA
37,85
 
4
35:01
 
4
8
 
 
 
 
 
4
RZEPA MARIANNA
52,48
 
3
43:36
 
3 6
 
 
 
 
 
5
CZYŻ ALICJA
53,12
 
2
-
 
0
2
 
 
 
 
 
CHŁOPCY 2010 I MŁODSI
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
25m grz
25m grzb
PKT
25 m grz
 
PKT
Suma
po II r.
25m grz
 
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
PARADA DAWID
47,50
 
6
44:78
 
6
12
 
 
 
 
 
DZIEWCZĘTA 2008-2009
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
50m dow
PKT
50 m grz
50 m kla
PKT
Suma
po II r.
50m dow
50m kla
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
KONEWECKA GABRIELA
55,02
1.01,40
11
56:84
1.19:34
11
22
 
 
 
 
 
2
PIETROŃ ANTONINA
1.00,84
59,25
11
1.01:51
54:46
11
22
 
 
 
 
 
3
RZEPA AMANDA
1.13,58
1.14,64
8
1.09:15
1.28:84
6
14
 
 
 
 
 
4 ŻARNOWIECKA KAROLINA - - - 1.04:83 1.56:90 5 5          
5 KRAWCZYK ZUZANNA - - - 1.10:16 1.27:81 6 6          
6 SIWIEC MARTYNA - - - 1.29:15 1.40:79 3 3          
CHŁOPCY 2008-2009
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
50 m dow
PKT
50 m kla
50 m grz
PKT
Suma
po II r.
50m
dow
50m
kla
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1 WOJAS WOJCIECH 54,65 58,40 12 56:35 1.08:87 10 22          
2
CIEŚLA JAKUB
1.01,70
1.02,07
10
1.02:37
1.07:74
9
19
 
 
 
 
 
3
BARTOS ERYK
1.15,74
1.02,59
6
1.06:96
1.06:36
9
15
 
 
 
 
 
4
MADEJ ANTONI
1.01,84
1.03,51
7
59:55
1.20:46
8
15
 
 
 
 
 
5
SAMBÓR IGOR
1.06,09
1.07,58
5
-
-
-
5
 
 
 
 
 
DZIEWCZĘTA 2006-2007
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
100m dow
PKT
100 m kla
50 m dow
PKT
Suma
po II r.
100m
grzb
50m
kl
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
CHAT ZUZANNA
46,40
1.36,54
11
1.45:10
41:06
11
22
 
 
 
 
 
2
KWIECIEŃ KALINA
48,19
1.36,99
9
1.42:38
43:29
10
19
 
 
 
 
 
3
ZIELIŃSKA KAMILA
51,29
1.35,87
9
1.50:79
42:40
9
18
 
 
 
 
 
4
MADERAK JULIA
50,01
2.00,31
6
-
-
0
6
 
 
 
 
 
5 KOZANECKI  NATALIA 51,75 1.43,62 5 - - 0 5          
CHŁOPCY 2006-2007
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
100m dow
PKT
100 m klas
50 m dow
PKT
Suma po II r.
100m
grzb
50m
kla
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1 PABIAŃCZYK JAKUB 47,51 1.42,15 12 1.57:55 41:76 11 23          
2 GIL FILIP 52,32 1.43,10 9 1.48:85 44:00 10 19          
3
COULIBALY DAVID
49,59
1.46,09
9
2.05:37
43:68
8
17
 
 
 
 
 
4
SWAT FRANCISZEK
59,07
1.48,30
6
1.59:85
51:73
7
13
 
 
 
 
 
5 GRZYB JAN - - - 2.30:57 58:40 4 4          
DZIEWCZĘTA 2004-2005
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grz
100m dow
PKT
100 m kla
200 m dow
PKT
Suma
po II r.
100
zmien
50
mot
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1 WOJAS MARIA 1.36,34 1.27,47 12 1.44:60 3.19:34 11 23          
2 GĄDZIK ZUZANNA 1.41,51 1.32,54 10 1.48:12 3.11:34 11 21          
3 PARADA JULIA 1.42,08 1.33,11 8 2.00:54 3.44:40 7 15          
4
CIEŚLA ANNA
1.43,80
1.46,93
6
2.02:98
3.56:03
3
9
 
 
 
 
 
5 SIWIEC WIKTORIA - - 0 2.00:46 3.50:85 7 7          
5 ŻARNOWIECKA ALEKSANDRA 1.46,69 1.47,06 4 2.17:34 3.51:06 2 6          
7
JAWORSKA AMELIA
1.56,12
1.55,75
2
-
-
0
2
 
 
 
 
 
8 ŻABIŃSKA KATARZYNA - - 0 2.06:68 4.27:22 1 1          
CHŁOPCY 2004-2005
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grz
100m dow
PKT
100 m kla
200 m dow
PKT
Suma
po II r.
100
zmien
50
mot
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
WOJAS ADRIAN
1.49,20
1.35,48
10
1.56:67
3.41:23
12
22
 
 
 
 
 
2
KLIMCZYK SZYMON
2.11,46
2.10,51
8
2.22:37
4.52:13
10
18
 
 
 
 
 
3 COULIBALY LAMINE 1.38:74 1.32:53 12 - - 0 12          
DZIEWCZĘTA 2002-2003
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grzb
100m dow
PKT
100 m kla
200 m dow
PKT
Suma
po II r.
100m
zmien
50m
mot
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
PRZEBIERACZ ALICJA
1.27,46
1.24,62
12
1.53:61
3.11:29
11
23
 
 
 
 
 
2
ADAMUSIK AGATA
1.43,29
1.30,57
10
1.43:19
3.38:17
11
21
 
 
 
 
 
CHŁOPCY 2002-2003
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grzb
100m dow
PKT
100 m klas
200 m dow
PKT
Suma
po II r.
100m
zmien
50m
mot
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
SAMBÓR KACPER
1.21,54
1.16,96
12
1.33:88
3.04:96
12
24
 
 
 
 
 
2
ZAPIÓR MAREK
1.51,99
1.36,75
10
1.56:82
3.42:00
10
20
 
 
 
 
 
3 MAŃ JAKUB 2.01:84 1.38:49 8 2.35:88 3.56:12 8 16          
DZIEWCZĘTA 2001 i STARSZE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grz
100m dow
PKT
100 m klas
200 m dow
PKT
Suma
po II r.
100m
zmien
50m
motyl
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
MOŁAS EMILIA
1.51,04
1.32,71
12
-
-
0
12
 
 
 
 
 
CHŁOPCY 2001 i STARSI
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grz
100m dow
PKT
100 m klas
200 m dow
PKT
Suma
po II r.
100m
zmien
50m
motyl
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
MOŻDŻEN KAMIL
-
1.25,72
6
-
-
0
6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Regulamin:

1. Zawody odbędą się zgodnie z przepisami PZP i niniejszym regulaminem.
2. Liga składa się z III Zawodów organizowanych w terminach
I ZAWODY  :    09 kwiecień 2017
II ZAWODY :    21 maj 2017
III ZAWODY:    11 czerwiec 2017
3. Zawodnik, który uczestniczyć będzie we wszystkich zawodach otrzyma dodatkowo 2 pkt. do klasyfikacji generalnej.
4. Start ze słupków startowych. Dla roczników 2010 i młodsi dopuszczalny start z murka lub z wody.
5. W przypadku falstartu zawodnik nie zostaje wykluczony, natomiast wyścig
zostaje powtórzony
6.  Poszczególne konkurencje zostaną przeprowadzone na czas.
7.  Konkurencja zostanie rozegrana gdy zgłoszą się co najmniej 3 osoby.
8.  Zawodnicy mogą wystartować w max 2 konkurencjach
9.  ZAWODNIK MOŻE ZMIENIAĆ STYL W JAKIM STARTUJE W TRAKCIE KOLEJNYCH ZAWODÓW.
10  ZA MIEJSCA ZAJĘTE W POSZCZGÓLNYCH KONKURENCJACH PRZYZNANE ZOSTANĄ PUNKTY WEDŁUG KLUCZA:
o    1 MIEJSCE    6 Pkt.
o    2 MIEJSCE    5 Pkt
o    3 MIEJSCE    4 Pkt.
o    4 MIEJSCE    3 Pkt.
o    5MIEJSCE     2 Pkt.
o    6 MIEJSCE    1 Pkt. 
11.     SUMA PUNKTÓW Z III ZAWODÓW ZDECYDUJE O MIEJSCACH W KLASYFIKACJI GENERALNEJ.
12.     NAGRODY UFUNDOWALI ORGANIZATORZY.
Uczestników zawodów obowiązuje wewnętrzny regulamin pływalni.
Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za stan zdrowia uczestników i wynikłe
 z tego powodu konsekwencje !