Powiatowa Liga w Tenisie Stołowym 16/17

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym
2017
 
Wyniki:
Szkoły Średnie:
Dziewczęta:
Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła
Mistrz
STĘPIEŃ MARZENA
ZSZ ODONÓW
I v-ce Mistrz
GRZYBEK WIKTORIA
LO KAZIMIERZA WIELKA
II v- ce Mistrz
GZYL WIKTORIA
ZSZ ODONÓW
IV Miejsce
PIETRAS AGNIESZKA
ZSZ ODONÓW
V-VIII Miejsce
JEDYNAK WIKTORIA
LO KAZIMIERZA WIELKA
V-VIII Miejsce
ADAMCZYK KLAUDIA
LO KAZIMIERZA WIELKA
V-VIII Miejsce
MAJ NATALIA
LO KAZIMIERZA WIELKA
V-VIII Miejsce
BIEL ANGELIKA
ZSR CUDZYNOWICE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Chłopcy:
Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła
Mistrz
SOJA DANIEL
ZSZ ODONÓW
I v-ce Mistrz
ŁAKOTA MARCIN
ZSZ ODONÓW
II v- ce Mistrz
SOWA KRZYSZTOF
ZSZ ODONÓW
IV Miejsce
BANACH RADOSŁAW
ZDZ KAZIMIERZA WIELKA
V-VIII Miejsce
SKOTARCZYK MICHAŁ
ZSZ ODONÓW
V-VIII Miejsce
KOWALSKI KRYSTIAN
ZSR CUDZYNOWICE
V-VIII Miejsce
MROZOWSKI MICHAŁ
ZDZ KAZIMIERZA WIELKA
V-VIII Miejsce
KOZIOŁ MICHAŁ
ZDZ KAZIMIERZA WIELKA
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szkoły Podstawowe:
Dziewczęta Młodsze:
Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła
Mistrz
KLIMEK DARIA SP DOBIESŁAWICE
I v-ce Mistrz
MUSIAŁ WIKTORIA SZK. TW. CUDZYNOWICE
II v- ce Mistrz
KAROLINA CICHY SZK. TW. CUDZYNOWICE
IV Miejsce
ALEKSANDRA KOT SP KAMIEŃCZYCE
V-VIII Miejsce
GAIK OLIWIA SP3 KW
V-VIII Miejsce
KOWALSKA WIKTORIA SP3 KW
V-VIII Miejsce
WRÓBEL ILONA SP DOBIESŁAWICE
V-VIII Miejsce
KARBOWNICZEK ALEKSANDRA SP3 KW
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dziewczęta Starsze:
Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła
Mistrz
WIEJACHA WIKTORIA SZK. TW. CUDZYNOWICE
I v-ce Mistrz
KWIECIEŃ ALEKSANDRA SZK. TW. CUDZYNOWICE
II v- ce Mistrz
BAŁAGA AMELIA SP DOBIESŁAWICE
IV Miejsce
ŁACH OLIWIA SZK. TW. CUDZYNOWICE
V-VIII Miejsce
PARYS GABRIELA SZK. TW. CUDZYNOWICE
V-VIII Miejsce
KOZIK ROKSANA SP3 KW
V-VIII Miejsce
ŻWIREK JULIA SP3 KW
V-VIII Miejsce
TWARDOWSKA NATALIA SZK. TW. CUDZYNOWICE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Chłopcy Młodsi:
Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła
Mistrz
CHUMIKOWSKI OSKAR SZK. TW. CUDZYNOWICE
I v-ce Mistrz
WIECZOREK OLIWIER SZK. TW. CUDZYNOWICE
II v- ce Mistrz
BĄK KACPER SP DOBIESŁAWICE
IV Miejsce
SOBCZYK SZYMON SZK. TW. CUDZYNOWICE
V-VIII Miejsce
DUSZA JAKUB SZK. TW. CUDZYNOWICE
V-VIII Miejsce
NURKOWSKI DANIEL SZK. TW. CUDZYNOWICE
V-VIII Miejsce
OBARZANEK OLIWIER SZK. TW. CUDZYNOWICE
V-VIII Miejsce
PODSADA DAWID SP DOBIESŁAWICE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Chłopcy Starsi:
Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła
Mistrz
MUCHA WIKTOR SZK. TW. CUDZYNOWICE
I v-ce Mistrz
JUSZCZYK FILIP SZK. TW. CUDZYNOWICE
II v- ce Mistrz
MOTYKA JAKUB SZK. TW. CUDZYNOWICE
IV Miejsce
OBARZANEK FILIP SZK. TW. CUDZYNOWICE
V-VIII Miejsce
NIEDBAŁA MICHAŁ SZK. TW. CUDZYNOWICE
V-VIII Miejsce
KOZIARA BARTOSZ SZK. TW. CUDZYNOWICE
V-VIII Miejsce
PIETRAS KACPER SP DOBIESŁAWICE
V-VIII Miejsce
SENDER MATEUSZ SP3 KW
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gimnazjum:
Dziewczęta:
Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła
Mistrz
PIETRZYK GABRIELA CZYŻOWICE
I v-ce Mistrz
KOWALCZYK KATARZYNA OPATOWIEC
II v- ce Mistrz
RAJSKA KATARZYNA WIELGUS
IV Miejsce
WOŹNIAK EMILIA OPATOWIEC
V-VIII Miejsce
RUMAS KATARZYNA OPATOWIEC
V-VIII Miejsce
WITEK KAMILA WIELGUS
V-VIII Miejsce
JESIONKA KLAUDIA CZYŻOWICE
V-VIII Miejsce
LISIKIEWICZ WIKTORIA OPATOWIEC
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Chłopcy:
Miejsce
Nazwisko i Imię
Szkoła
Mistrz
KUC HUBERT KAZIMIERZA W
I v-ce Mistrz
SKOWRON BARTOSZ CZYŻOWICE
II v- ce Mistrz
PUDEŁKO ERYK CZYŻOWICE
IV Miejsce
DYMEK JAKUB KAZIMIERZA W
V-VIII Miejsce
CHUMIKOWSKI KACPER KAZIMIERZA W
V-VIII Miejsce
JANIEC HUBERT OPATOWIEC
V-VIII Miejsce
PLACEK SYLWESTER SKALBMIERZ
V-VIII Miejsce
BIEŃKUŃSKI ROBERT WIELGUS
 
 
Powiatowa Liga w Tenisie Stołowym
sezon 2016/2017
Szkoły Podstawowe
Szkoły Podstawowe- Dziewczęta Młodsze
L.p
Nazwisko i Imię
Nazwa Szkoły
I runda 
  II Runda
 
III RUNDA
Miejsce po III Rundzie
 
punkty
Punkty
Suma Punktów
Punkty
Suma Punktów
 
 
1
KLIMEK DARIA
DOBIESŁAWICE
20
20
40
20
60
1
 
2
CICHY KAROLINA
SZK. TW. CUDZYNOWICE 
15
17
32
17
49
2
 
3
WARSZAWA MAGDALENA
KRZCZONÓW
17
15
32
13
45
3
 
4
KOT ALEKSANDRA
KAMIEŃCZYCE
10
12
22
12
34
4
 
5
ZBOJAK PAULA
CZARNOCIN
12
11
23
11
34
5
 
6
MOLO JULIA
CZARNOCIN
9
10
19
9
28
6
 
7
WRÓBEL ILONA
DOBIESŁAWICE
11
0
11
15
26
7
 
8
MUSIAŁ WIKTORIA
SZK. TW. CUDZYNOWICE 
13
13
26
0
26
8
 
9
CZECHOWSKA WIOLETTA
SP 3 KW
5
5
10
10
20
9
 
10
KOWALSKA WIKTORIA
SP 3 KW
5
5
10
5
15
10
 
11
GÓRNIAK KAMILA
CZARNOCIN
0
9
9
5
14
11
 
12
KARBOWNICZEK OLA
SP 3 KW
5
0
5
5
10
12-13
 
13
GAIK OLIWIA
SP 3 KW
0
5
5
5
10
12-13
 
14
PARADA NIKOLA
KRZCZONÓW
5
0
5
0
5
14
 
15
SZLĘK WIKTORIA
CZARNOCIN
0
0
0
3
3
15
 
Szkoły Podstawowe- Dziewczęta Starsze
L.p
Nazwisko i Imię
Nazwa Szkoły
I runda 
II Runda
 
III RUNDA
Miejsce po III Rundzie
 
punkty
Punkty
Suma Punktów
Punkty
Suma Punktów
 
 
1
WIEJACHA WIKTORIA
SZ. TW. CUDZYNOWICE
20
17
37
20
57
1
 
2
KWIECIEŃ ALEKSANDRA
SZ. TW. CUDZYNOWICE
17
20
37
17
54
2
 
3
BAŁAGA AMELIA
DOBIESŁAWICE
12
15
27
15
42
3
 
4
ŁACH OLIWIA
SZ. TW. CUDZYNOWICE
13
13
26
13
39
4
 
5
PALUCH JULIA
KRZCZONÓW
15
9
24
11
35
5
 
6
ŻWIREK JULIA
SP3 KW
0
12
12
12
24
6
 
7
KOZIK ROKSANA
SP 3 KW
0
11
11
10
21
7
 
8
PARADA SANDRA
KRZCZONÓW
5
10
15
5
20
8
 
9
TWARDOWSKA NATALIA
SZ. TW. CUDZYNOWICE
11
3
14
5
19
9-10
 
10
KUKULSKA NIKOLA
KRZCZONÓW
9
5
14
5
19
9-10
 
11
PARYS GABRIELA
SZ. TW. CUDZYNOWICE
10
3
13
3
16
11
 
12
GUDOWSKA MAGDALENA
KAMIEŃCZYCE
0
5
5
9
14
12
 
13
KOWALSKA MAJA
KRZCZONÓW
5
5
10
0
10
13
 
14
CZARNOTA WIKTORIA
WIELGUS
3
0
3
5
8
14
 
15
KRAWCZUK FAUSTYNA
SP3 KW
0
5
5
3
8
15
 
16
SAMBUR JULIA
CZARNOCIN
5
0
5
3
8
16
 
17
WOŹNIAK MAŁGORZATA
SP3 KW
0
3
3
3
6
17
 
18
CZYŻEWSKA NIKOLA
DOBIESŁAWICE
5
0
5
0
5
18
 
19
MOŻDŻEŃ JOANNA
SP 3 KW
0
3
3
0
3
19
 
20
ŁUDZIK PATRYCJA
KRZCZONÓW
3
0
3
0
3
20-22
 
21
RAJCZAK SYLWIA
KRZCZONÓW
3
0
3
0
3
20-22
 
22
IDZIAK JULIA
DOBIESŁAWICE
3
0
3
0
3
20-22
 
Szkoły Podstawowe – Chłopcy Młodsi
L.p
Nazwisko i Imię
Nazwa Szkoły
I runda 
II Runda
III Runda
Miejsce po III Rundzie
 
punkty
Punkty
Suma Punktów
Punkty
Suma Punktów
 
 
1
CHUMIKOWSKI OSKAR
SZ. TW. CUDZYNOWICE
20
20
40
20
60
1
 
2
PODSADA DAWID
DOBIESŁAWICE
15
17
32
17
49
2
 
3
BĄK KACPER
DOBIESŁAWICE
17
13
30
15
45
3
 
4
SOBCZYK SZYMON
SZ. TW. CUDZYNOWICE
10
15
25
13
38
4
 
5
OBARZANEK OLIWIER
SZ. TW. CUDZYNOWICE
11
11
22
12
34
5
 
6
LATOS JAKUB
SZ. TW. CUDZYNOWICE
5
10
15
9
24
6
 
7
NURKOWSKI DANIEL
SZ. TW. CUDZYNOWICE
13
0
13
10
23
7
 
8
WIECZOREK OLIWIER
SZ. TW. CUDZYNOWICE
9
12
21
0
21
8
 
9
KASPEREK PATRYK
DOBIESŁAWICE
12
5
17
3
20
9
 
10
BŁASKOWICZ PIOTR
DOBIESŁAWICE
5
9
14
0
14
10
 
11
DUSZA JAKUB
SZ. TW. CUDZYNOWIOCE
0
0
0
11
11
11
 
12
ZIOŁO KAMIL
SP 3 KW
3
5
8
3
11
12
 
13
HOŁDA MIKOŁAJ
SP 3 KW
0
5
8
5
10
13-14
 
14
COULIBALY DAVID
SP 3 KW
0
5
5
5
10
13-14
 
15
KAŁUŻA KRYSTIAN
SP 3 KW
0
3
3
5
8
15
 
16
BARTOSIK JAKUB
SZ. TW. CUDZYNOWICE
5
0
5
3
8
16
 
17
NOWAK SZYMON
SP 3 KW
0
0
0
5
5
17
 
18
KARBOWNICZEK IGOR
KAMIEŃCZYCE
5
0
5
0
5
18
 
19
BELICA MIKOŁAJ
KAMIEŃCZYCE
0
0
0
3
3
19
 
20
GRUSZKA KAROL
CZARNOCIN
0
3
3
0
3
20-22
 
21
KARBOWNICZEK KAROL
KAMIEŃCZYCE
0
3
3
0
3
20-22
 
22
BARAN KRYSTIAN
WIELGUS
0
3
3
0
3
20-22
 
23
CIEŚLA JAKUB
SP 1 KW
3
0
3
0
3
23-27
 
24
KWAŚNY PAWEŁ
SZ. TW. CUDZYNOWICE
3
0
3
0
3
23-27
 
25
SZUBA ANTONI
SP 1 KW
3
0
3
0
3
23-27
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szkoły Podstawowe – Chłopcy Starsi
L.p
Nazwisko i Imię
Nazwa Szkoły
I runda 
           II Runda
III RUNDA
Miejsce po III Rundzie
 
punkty
Punkty
Suma Punktów
Punkty
Suma Punktów
 
 
1
MUCHA WIKTOR
SZ.TW. CUDZYNOWICE
15
20
35
20
55
1
 
2
JUSZCZYK FILIP
SZ.TW. CUDZYNOWICE
20
17
37
17
54
2
 
3
MOTYKA JAKUB
SZ.TW. CUDZYNOWICE
17
13
30
15
45
3
 
4
PIETRAS KACPER
DOBIESŁAWICE
12
12
24
12
36
4
 
5
OBARZANEK FILIP
SZ.TW. CUDZYNOWICE
11
10
21
11
32
5
 
6
KOZIARA BARTOSZ
SZ.TW. CUDZYNOWICE
3
15
18
13
31
6
 
7
ROGALA GRZEGORZ
DOBIESŁAWICE
3
11
14
10
24
7
 
8
MADERAK KRYSTIAN
WIELGUS
9
9
18
5
23
8
 
9
NIEDBAŁA MICHAŁ
SZ.TW. CUDZYNOWICE
13
5
18
0
18
9
 
10
SENDER MATEUSZ 
SP 3 KW
5
5
10
5
15
10
 
11
JAWORSKI WOJCIECH
SP 3 KW
0
3
3
9
12
11
 
12
PALUCH FILIP
KRZCZONÓW
5
5
10
0
10
12-13
 
13
KABAT MARCIN
SP 3 KW
5
5
10
0
10
12-13
 
14
ADAMCZYK ALBERT
SP 1 KW
10
0
10
0
10
14
 
15
DUŚ KAROL
DOBIESŁAWICE
3
0
3
3
6
15
 
16
CZARNOTA SEBASTIAN
WIELGUS
0
0
0
5
5
16-17
 
17
KUROWSKI BARTOSZ
WIELGUS
0
0
0
5
5
16-17
 
18
SZCZYPIÓR PATRYK
SP 1 KW
5
0
5
0
5
18
 
19
SIUDAK KACPER
SP 3 KW
0
0
0
3
3
19-21
 
20
JESIONKA BOGDAN
DOBIESŁAWICE
0
0
0
3
3
19-21
 
21
CHABER KACPER
SP 3 KW
0
0
0
3
3
19-21
 
22
MARZEC PIOTR
DOBIESŁAWICE
0
3
3
0
3
22-24
 
23
LEŚNIAK SEBASTIAN
KRZCZONÓW
0
3
3
0
3
22-24
 
24
WÓJCIK SZYMON
DOBIESŁAWICE
0
3
3
0
3
22-24
 
25
PODZIOMSKI MACIEJ
KAMIENCZYCE
3
0
3
0
3
25
 
Gimnazjum:
Dziewczęta:
L.p
Nazwisko i Imię
Nazwa Szkoły
I runda 
           II Runda
III RUNDA
Miejsce po III Rundzie
 
punkty
Punkty
Suma Punktów
Punkty
Suma Punktów
 
 
1
KUREK MAŁGORZATA
CZYZOWICE
20
20
40
15
55
1
 
2
PIETRZYK GABRIELA
CZYZOWICE
11
17
28
20
48
2
 
3
JESIONKA KLAUDIA
CZYZOWICE
13
15
28
17
45
3
 
4
RAJSKA KATARZYNA
WIELGUS
17
13
30
13
43
4
 
5
TAŃCULSKA SYLWIA
CZYZOWICE
12
12
24
11
35
5
 
6
WITEK KAMILA
WIELGUS
9
10
19
12
31
6
 
7
CICHA DOMINIKA
WIELGUS
15
5
20
5
25
7
 
8
MAZUREK AGATA
CZYZOWICE
10
11
21
3
24
8
 
9
BORZĘCKA WIKTORIA
CZYZOWICE
5
5
10
3
13
9
 
10
CZAPLA ALEKSANDRA
SKALBMIERZ
5
3
8
3
11
10
 
11
KUC ALEKSANDRA
KW
0
0
0
10
10
11
 
12
WIDAK JUSTYNA
KW
0
0
0
9
9
12
 
13
TETELA KATARZYNA
WIELGUS
0
9
9
0
9
13
 
14
MAGIERA JUSTYNA
WIELGUS
3
0
3
5
8
14
 
15
BIAŁCZYK WERONIKA
SKALBMIERZ
5
3
8
0
8
15
 
16
CICHA WERONIKA
WIELGUS
3
0
3
3
6
16
 
17
PIETRAS NIKOLA
KW
0
0
0
5
5
17-18
 
18
BURAS KLAUDIA
SKALBMIERZ
0
0
0
5
5
17-18
 
19
SZWAJCA DOMINIKA
KAZIMIERZA W
0
5
5
0
5
19-20
 
20
SIKORA ALEKSANDRA
SKALBMIERZ
0
5
5
0
5
19-20
 
21
GRZYBEK MARITA
CZYZOWICE
5
0
5
0
5
21
 
22
STYCZEŃ JUSTYNA
WIELGUS
0
3
3
0
3
22-23
 
23
FRYT ROKSANA
WIELGUS
0
3
3
0
3
22-23
 
24
ŻABICKA SYLWIA
SKALBMIERZ
3
0
3
0
3
24-25
 
25
PODSIADŁO NATALIA
WIELGUS
3
0
3
0
3
24-25
 
Chłopcy :
L.p
Nazwisko i Imię
Nazwa Szkoły
I runda 
   II Runda
 
III RUNDA
Miejsce po III Rundzie
 
punkty
Punkty
Suma Punktów
Punkty
Suma Punktów
 
 
1
CHUMIKOWSKI KACPER
KW
20
17
37
12
49
1
 
2
KUC HUBERT
KW
17
20
37
11
48
2
 
3
PUDEŁO ERYK
CZYZOWICE
15
13
28
17
45
3
 
4
MARZEC DAMIAN
CZYZOWICE
10
11
21
20
41
4
 
5
SKOWRON BARTOSZ
CZYZOWICE
12
15
27
5
32
5
 
6
PLACEK SYLWESTER
SKALBMIERZ
13
0
13
13
26
6
 
7
BIEŃKUNSKI ROBERT
WIELGUS
5
10
15
5
20
7
 
8
FUTRZYŃSKI HUBERT
SKALBMIERZ
11
3
14
3
17
8
 
9
DYMEK JAKUB
KW
0
0
0
15
15
9
 
10
KOCHAŃCZYK KAMIL
CZYZOWICE
5
0
5
10
15
10
 
11
PYCIAK FILIP
WIELGUS
0
5
5
9
14
11
 
12
KOCERBA JAKUB
SKALBMIERZ
0
12
12
0
12
12
 
13
PRZYBYCIEŃ KAMIL
SKALBMIERZ
9
0
9
3
12
13
 
14
KAPUSTA MATEUSZ
WIELGUS
3
5
8
3
11
14
 
15
LUTY MARCEL
SKALBMIERZ
5
5
10
0
10
15
 
16
OLECH RAFAŁ
WIELGUS
0
9
9
0
9
16
 
17
RAK KAMIL
TOPOLA
3
5
8
0
8
17
 
18
BRZESZCZ BARTOSZ
CZYZOWICE
3
3
6
0
6
18
 
19
IWAN MACIEJ
SKALBMIERZ
0
0
0
5
5
19-20
 
20
GŁOWACZ SEBASTIAN
CZYŻOWICE
0
0
0
5
5
19-20
 
21
KULESZA KAMIL
WIELGUS
5
0
5
0
5
21
 
22
JAGIELNIK KONRAD
WIELGUS
0
0
0
3
3
22
 
23
KOWALSKI WOJCIECH
TOPOLA
0
3
3
0
3
23-24
 
24
BARAN GABRIEL
CZYZOWICE
0
3
3
0
3
23-24
 
25
NIEDŹWIEDŹ TOMASZ
CZYZOWICE
3
0
3
0
3
25
 
Szkoły Średnie
Dziewczęta:
L.p
Nazwisko i Imię
Nazwa Szkoły
I runda 
           II Runda
III RUNDA
Miejsce po III Rundzie
punkty
Punkty
Suma Punktów
Punkty
Suma Punktów
1
GZYL WIKTORIA
ZSZ ODONÓW
17
20
37
11
48
1
2
MAJ NATALIA
LO KW
20
12
32
13
45
2
3
STĘPIEŃ MARZENA
ZSZ ODONÓW
0
17
17
20
37
3
4
PUDEŁKO KAMILA
ZSZ ODONÓW
0
15
15
17
32
4
5
SZLUCHCIK EWELINA
ZSZ ODONÓW
10
10
20
12
32
5
6
GRZYBEK WIKTORIA
LO KW
5
11
16
15
31
6
7
BIEL ANGELIKA
ZSR CUDZYNOWICE
12
13
25
5
30
7
8
PIETRAS AGNIESZKA
ZSZ ODONÓW
15
9
24
5
29
8
9
GOŁEBIOWSKA ANETA
ZSR CUDZYNOWICE
13
0
13
3
16
9
10
GOCYK EWELINA
ZSR CUDZYNOWICE
0
5
5
10
15
10
11
LEŚNIAK GABRIELA
LO KW
9
3
12
3
15
11
12
ADAMCZYK KLAUDIA
LO KW
0
5
5
9
14
12
13
JUSZCZYK MILENA
ZSZ ODONÓW
11
0
11
3
14
13
14
KSIĄŻEK ANNA
LO KW
5
5
10
3
13
14
15
JEDYNAK WIKTORIA
LO KW
3
3
6
5
11
15
16
KIELIAN MAGDALENA
ZSZ ODONÓW
5
5
10
0
10
16
17
GOCYK KINGA
ZSR CUDZYNOWICE
0
3
3
5
8
17
18
MUSIAŁ KASANDRA
ZDZ KW
5
0
5
0
5
18
19
BARAN MARLENA
LO KW
0
3
3
0
3
19
20
KOBUS NATALIA
ZDZ KW
3
0
3
0
3
20
Chłopcy :
L.p
Nazwisko i Imię
Nazwa Szkoły
I runda 
II Runda
 
III RUNDA
Miejsce po III Rundzie
punkty
Punkty
Suma Punktów
Punkty
Suma Punktów
1
SOJA DANIEL
ZSR CUDZYNOWICE
20
20
40
12
52
1
2
ŁAKOTA MARCIN
ZSZ ODONÓW
13
12
25
17
42
2
3
BANACH RADOSŁAW
ZDZ KW
12
13
25
13
38
3
4
SOWA KRZYSZTOF
ZSZ ODONÓW
17
0
17
20
37
4
5
SKOTARCZYK MICHAŁ
ZSZ ODONÓW
15
10
25
9
34
5
6
WILK KRYSTIAN
ZDZ KW
10
11
21
11
32
6
7
ADAMCZYK WOJCIECH
ZSR CUDZYNOWICE
9
17
26
5
31
7
8
KOWALSKI KRYSTIAN
ZSR CUDZYNOWICE
5
9
14
15
29
8
9
MROZOWSKI MICHAŁ
ZDZ KW
0
15
15
5
20
9
10
STOKŁOSA JAKUB
ZSZ ODONÓW
11
5
16
0
16
10
11
PIORUNOWICZ PAWEŁ
ZDZ KW
5
0
5
10
15
11
12
ZIENTARA KONRAD
LO KW
3
5
8
5
13
12-13
13
KOZIOŁ MICHAŁ
ZDZ KW
3
5
8
5
13
12-13
14
WOJAS ADRIAN
ZDZ KW
0
3
3
3
6
14-16
15
CHMIELEWSKI MICHAŁ
LO KW
0
3
3
3
6
14-16
16
SZYMAŃSKI DOMINIK
ZSZ ODONÓW
0
3
3
3
6
14-16
17
GRUDZIEŃ DAMIAN
ZDZ KW
0
5
5
0
5
17
18
NOWAK MARCIN
ZDZ KW
5
0
5
0
5
18-19
19
MAZURKIEWICZ PAWEŁ
ZSR CUDZYNOWICE
5
0
5
0
5
18-19
20
STEFAŃCZYK MARCIN
LO KW
0
0
0
3
3
20
21
MAĆKOWSKI PIOTR
CEU SKALBMIERZ
0
3
3
0
3
21
22
ROGALA DOMINIK
ZDZ KW
3
0
3
0
3
22-23
23
ADAMCZYK KAMIL
LO KW
3
0
3
0
3
22-23
Klasyfikacja Szkół
Szkoły Podstawowe
L.p
SZKOŁA
  I Runda
SUMA PKT
  II Runda
SUMA PKT 
SUMA PO II RUNDACH
 III Runda
SUMA PKT 
MIEJSCE PO III RUNDZIE
DZ.
CHŁ
CHŁ
DZ.
CHŁ
DZ.
1
SZ. TW. CUDZYNOWICE
78
96
174
99
80
179
353
97
67
517
1
2
DOBIESŁAWICE
51
62
113
65
35
100
213
60
50
323
2
3
SP 3 KW
15
13
28
28
43
71
99
32
45
176
3
4
KRZCZONÓW
51
5
56
8
39
47
103
0
34
137
4
5
CZARNOCIN
26
0
26
3
30
33
59
0
28
87
5
6
KAMIEŃCZYCE
10
8
18
3
17
20
38
3
21
62
6
7
WIELGUS
3
9
12
12
0
12
24
15
5
44
7
8
SP 1 KW
0
21
21
0
0
0
21
0
0
21
8
Gimnazjum:
L.p
SZKOŁA
  I Runda
SUMA PKT 
  II Runda
SUMA PKT 
SUMA  PO II RUND.
    III Runda
SUMA PKT 
SUMA PKT. PO
III R.
MIEJSCE PO III RUND.
CHŁ
DZ.
CHŁ
DZ.
CHŁ
DZ.
1
CZYŻOWICE
37
45
82
39
52
91
173
47
52
99
274
1
2
WIELGUS
13
41
54
24
32
56
110
17
30
47
157
2
3
KAZIMIERZA WIELKA
37
0
37
37
5
42
79
38
24
62
141
3
4
SKALBMIERZ
33
13
46
20
11
31
77
21
8
29
106
4
5
TOPOLA
3
0
3
8
0
8
11
0
0
0
11
5
Szkoły Średnie
L.p SZKOŁA   I Runda SUMA PKT     II Runda SUMA PKT   SUMA PO II RUND.      III Runda SUMA PKT  SUMA PKT PO III R.  MIEJSCE PO III RUND.
CHŁ DZ. CHŁ DZ. CHŁ DZ.
1 ZSZ ODONÓW 52 43 95 42 52 94 189 49 49 98 287 1
2 ZSR CUDZYNOWICE 19 25 44 26 21 47 91 20 20 40 131 2
3 KO KA 6 34 40 8 28 36 76 11 37 48 124 3
4 ZDZ KW 27 8 35 39 0 39 74 34 0 34 108 4
5 CEU SKALBMIERZ 0 0 0 3 0 3 3 0 0 0 3 5