IV Kazimierski Bieg Szlakiem Megalitów

IV Kazimierski Bieg "Szlakiem Megalitów"
25.09.2016 r.
Bieg Główny 10 km
Zwycięzca Biegu
Kubiec Dawid /35:34/
II Miejsce      Rudziński Jacek /35:39/
III Miejsce     Augustyński Sylwester
 
Zwyciężczyni Biegu
Lisowska-Woś Agnieszka /46:47/
II Miejsce      Gąsienica-Rój Anna /47:07/
III Miejsce     Kozub Dorota /47:27/

Relacje foto, video

Wyniki:
10 km Mężczyźni 16-34 lata
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Kubiec Dawid - Starachowice 35:34 I
2 Rudziński Jacek - Kocmyrzów 35:39 II
3 Tytko Michał Kazimierza Wielka 40:24 III
4 Kotwica Kacper - Odonów 45:40 IV
5 Popiołek Grzegorz - Kraków 45:55 V
6 Wójcik Michał - Czarnocin 46:05 VI
7 Ziętara Marcin - Kazimierza Wielka 46:18 VII
8 Kwiecień Wojciech - Stradlice 47:13 VIII
9 Walkiewicz Paweł - Kazimierza Wielka 48:13 IX
10 Lotko Sebastian - Odonów 48:41 X
11 Jach Marcin - Kazimierza Mała 49:16 XI
12 Klimczyk Adam -Wojciechów 49:21 XII
13 Piotrowski Piotr - Kazimierza W. 52:38 XIII
14 Gołdyn Piotr - Jakuszowice 53:10 XIV
15 Parwa Michał - Dziekanowice 54:24 XV
16 Piątek Mateusz - Kazimierza Wielka 55:02 XVI
10 km Mężczyźni 35-49 lata
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Augustyński Sylwester - Kraków 38:54 I
2 Okrajek Zbigniew - Posądza 40:56 II
3 Piątek Paweł - Kazimierza Wielka 56:50 III
10 km Mężczyźni 50-59 lata
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Łabudzki Jacek - Sandomierz 42:05 I
2 Jackowski Zbigniew - Jędrzejów 46:25 II
10 km Mężczyźni 60 lat i pow.
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Szczepanik Andrzej - Kazimierza Wielka 46:33 I
10 km Open Kobiety
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Lisowska-Woś Agnieszka - Niepołomice 46:47 I
2 Gasienica-Roj Anna - Zakopane 47:07 II
3 Kozub Dorota - Opole 47:27 III
5 km Kobiety 16-34 lata
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Karolina Gąsienica-Roj  - Zakopane 25:43 I
2 Ziętek Małgorzata - Kazimierza Wielka 29:28 II
3 Zapart Aleksandra - Wojciechów 29:46 III
4 Kowalska Karolina - Wojciechów 31:33 IV
5 Dzikowska Greta - Kazimierza Wielka NK  
5 km Kobiety 35-49 lata
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Wojtaś Renata - Pińczów 27:41 I
2 Augustyńska Kinga - Kraków 29:44 II
5 km Mężczyźni 16-34 lata
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Augustyn Marcin 22:13 I
2 Traczoń Tomasz - Kazimierza Wielka 27:46 II
3 Miszczyk Paweł - Kazimierza Wielka 29:04 III
4 Kapuśnik Krystian - Siedliska NK IV
5 km Mężczyźni 35-49 lata
L.p
Nazwisko i Imię
Czas
Miejsce
1
Sobczyk Piotr - Kielce
21:02
I
2
Stępień Marcin
23:42
II
3
Gąsienica-Roj Tomasz - Zakopane 24:52 III
4 Koper Adrian - Kazimierza Wielka 28:43 IV
5 km Mężczyźni 50 lat i pow
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Kapa Andrzej 21:17 I
2 Matyjewicz Michał - Chruszczyna Wielka 31:07 II
5 km Kobiety “Nordic Walking”
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Zygadło Agnieszka - Kraków 38:00 I
2 Wąsik Magdalena - Nowe Brzesko 38:33 II
3 Kot Edyta - Cieszkowy 40:41 III
4 Kot-Kądziela Joanna - Cieszkowy 40:12 IV
5 Świstak Lidia - Opatkowice 43:57 V
6 Fejgelson Anna - Kraków 50:15 VI
5 km Mężczyźni “Nordic Walking”
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Świstak Władysław - Opatkowice 39:00 I
1 km Szkoły Podstawowe kl. I-III Dziewczęta
L.p
Nazwiski i Imię
Miejsce
1
Woś Milena
I
2
Paś Wiktoria
II
3
Szlęk Wiktoria
III
4
Pawłowska Anna
IV
5
Buczak Alina
V
6
Polanko Amelia
VI
1 km Szkoły Podstawowe kl. I-III Chłopcy
L.p
Nazwiski i Imię
Miejsce
1
Pawłowski Jakub
I
2
Bartos Eryk
II
3
Szlęk Kacper
III
4
Cieśla Jakub
IV
5
Trędowski Dominik
V
6
Chaber Mikołaj
VI
7
Dybał Franek
VII
1 km Szkoły Podstawowe kl. IV-VI Dziewczęta
L.p
Nazwiski i Imię
Miejsce
1
Jach Nikola
I
2
Gąsienica-Roj Marcelina
II
3
Nikola Zapart
III
4
Żwirek Julia
IV
5
Skowron Aleksandra
V
6
Wojtasik Gabriela
VI
7
Cieśla Anna
VII
8
Maderak Aleksandra
VIII
9 Szmigiel Roksana IX
10 Kulpa Wiktoria X
1 km Szkoły Podstawowe kl. IV-VI Chłopcy
L.p
Nazwiski i Imię
Miejsce
1
Coulibaly Lamine
I
2
Baran Bartłomiej
II
3
Paś Patryk
III
4
Swat Franciszek
IV
5
Coulibaly David
V
6
Klimczyk Szymon
VI
1 km Gimnazjum Dziewczęta
L.p
Nazwiski i Imię
Miejsce
1
Kocel Julia
I
2
Małek Liliana
II
3 Smutek Karina III
4 Wróbel Zuzanna IV
5 Podsiadło Natalia V
1 km Gimnazjum Chłopcy
L.p
Nazwiski i Imię
Miejsce
1
Hamuda Mateusz
I
2
Gąsienica-Roj Szymon
II
3
Piorunowicz Eryk
III
4 Zimnicki Mateusz IV
5 Dybał Filip V
 
200 m Przedszkolaki
L.p
Nazwiski i Imię
1
Wojtasik Karol
2
Krawczyk Franciszek
3
Adamek Zuzanna
4
Drabik Amelia
5
Radziszewska Victoria
6
Kwiecień Kamila
7
Kozioł Patryk
8
Curyło Malwina
9 Woś Sebastian
10 Hamuda Jakub
11 Perek Nikolas
12 Buczak Igor
13 Polanko Zuzanna
14 Lubera Stanisław
15 Stępień Hanna
16 Woźniak Weronika
 

Termin, miejsce i kategorie
· 25.09.2016 r., godz. 09.00 -11.30 przyjmowanie zgłoszeń
· 25.09.2016 r., start biegu dzieci /w zależności od ilości zgłoszeń/
ok. 0,2 km – godz. 12.15 /kategoria przedszkolaki i kasy „0”
· 25.09.2016 r., start biegu amatorów
ok. 1 km – godz. 12. 30 /kategoria:
- Szk. Podst. klasy I-III, kategoria K/M
- Szk. Podst. klasy IV-VI,   kategoria K/M
- Szk. Gimnazjalne,   kategoria K/M
· 25.09.2016 r., start biegu 5 km oraz “nordic walking”  5 km – godz. 13.00 - ul. Kościuszki, parku miejskiego okolic zbiornika retencyjnego w Kazimierzy Wielkiej
 -  Bieg  5kmkategoria
   -  K /M               - 16 – 34 lat
   -  K /M               - 35 – 49 lat
  - K /M               - 50 i pow.
· 25.09.2016 r., start biegu   10 km – godz. 13.15 - ul. Kościuszki , parku miejskiego okolic zbiornika retencyjnego w Kazimierzy Wielkiej
-  Bieg Główny 10km kategorie:
K /M               - 16 – 34 lat
K /M               - 35 – 49 lat
K /M               - 50 - 59 lat
K /M               - 60 i pow.
K/M                OPEN
·  25.09.2016 r., godz. 9.00 -11.30 przyjmowanie zgłoszeń
·  25.09.2016 r., start biegu dzieci /w zależności od ilości zgłoszeń/
ok. 0,2 km – godz. 12.15 /kategoria przedszkolaki i kasy „0”
· 25.09.2016 r., start biegu amatorów
ok. 1 km – godz. 12. 30 /kategoria:
- Szk. Podst. klasy I-III, kategoria K/M
- Szk. Podst. klasy IV-VI,   kategoria K/M
- Szk. Gimnazjalne,   kategoria K/M
· 25.09.2016 r., start biegu 5 km “nordic walking” – godz. 13.00 - ul. Kościuszki, parku miejskiego okolic zbiornika retencyjnego w Kazimierzy Wielkiej
-  kategoria          OPEN K/M
25.09.2016 r., start biegu  5 oraz 10 km – godz. 13.15 - ul. Kościuszki , parku miejskiego okolic zbiornika retencyjnego w Kazimierzy Wielkiej
-  Bieg Główny 10km kategorie:
K /M               - 16 – 34 lat
K /M               - 35 – 49 lat
K /M               - 50 - 59 lat
K /M               - 60 i pow.
K/M                OPEN
Organizator zastrzega sobie prawo w przypadku małej ilości uczestników zmiany regulaminu poszczególnych kategoriach.
 Zgłoszenia i opłaty
-  formularz zgłoszeniowy należy wysłać do dnia 22.09.2016 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  formularz do pobrania na stroniewww.kazimierzakos.pl
- w dniu biegu zgłoszenia przyjmowane będą ( w godzinach: 9:00 – 11:30)
Opłaty dotyczą biegu na 5 i 10 km
oplata wynosi 20 zł na konto do dnia 22.09.2016/czwartek/ :  Tytuł przelewu „Opłata startowa imię i nazwisko kategoria oraz rocznik” za każdą zgłaszaną osobę
 Bank Spółdzielczy O/ Kazimierza Wielka 94 849300040180013037370003,
 Kazimierski Ośrodek Sportowyul. Kościuszki 13, 28-500 Kazimierza Wielka,
- opłata w dniu zawodów w biurze 30 zł
- Pozostałe kategorie bezpłatne ! 
 
Formularz zgłoszeniowy do Biegu Szlakiem Megalitów 2016 powinien zawierć
Imię i nazwisko
 
Wiek / klasa dotyczy szkół/
 
Adres zamieszkania
 
E-mail
 
Telefon kontaktowy
 
Dystans:

 
      1km
      5 km
      10 km
(zakreślić/podkreślić właściwe pole)
 
Informuję, że znam regulamin Biegu organizowanego przez Kazimierski Ośrodek Sportowy i zobowiązuje się do jego przestrzegania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb wewnętrznych organizatora.
                                                                                                     
…………………………………………………..
                                                                                                  Podpis
 
Niniejszym oświadczam, że jestem zdolny (mój podopieczny jest zdolny/a) do udziału
w Biegu Ulicznym i uczestniczę w nim na własną odpowiedzialność ( podstawa prawna: rozporządzenie MEN z dn. 12.09.01r. Dz.U. Nr 101, poz.1095).
 
…………………………………………………..
                                                                                                  Podpis
- Dane techniczne biegu
Bieg na 1000 m, trasa będzie oznakowana, na trasie biegu wolontariusze w oznakowanych kamizelkach, rozstawieni w odległości, co 100 m. Każdy może wziąć udział
w biegu amatorskim!
Bieg na 5 km trasa będzie oznakowana, na trasie biegu wolontariusze w oznakowanych kamizelkach, rozstawieni w odległości co 100 m..
Max. czas biegu- 40 min.       - typ biegu : uliczny
Bieg na 10km  trasa będzie oznakowana, na trasie biegu wolontariusze w oznakowanych kamizelkach, rozstawieni w odległości co 100 m..
Max. czas biegu- 1h 20 min.  - typ biegu : uliczny
Bieg na 5 km „nordic walking”  - trasa będzie oznakowana, na trasie biegu wolontariusze w oznakowanych kamizelkach, rozstawieni w odległości co 100 m..
Max. czas biegu- 40 min. - typ biegu : uliczny
Trasa biegu
- Start – Kazimierski Ośrodek Sportowy ul. Kościuszki 13
- Park Miejski
- ul. Kościuszki oraz tereny droga obok zbiornika retencyjnego
Meta: Kazimierski Ośrodek Sportowy ul. Kościuszki 13
-Warunki uczestnictwa
  • Wszystkie chętne osoby popierające ideę zdrowego trybu życia
  • Warunkiem dopuszczenia do biegu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
  • W biegu mogą brać udział tylko osoby nie posiadające przeciwwskazań zdrowotnych
    i lekarskich. Organizator zaleca startującym wykonanie badań lekarskich mogących potwierdzić brak przeciwwskazań do udziału w biegu – o ile takowych nie posiadają.
· Uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia zawodów.
· Osoby, którym organizator lub oznakowany przedstawiciel organizatora odmówi prawa uczestnictwa w biegu. Przedstawiciel organizatora nie musi podawać przyczyny, dla której odmówił udziału w biegu danej osobie.
·Każdy uczestnik bierze udział w biegu na własną odpowiedzialność.
Trasa Biegu z poprzedniej edycji może ulec małym zmianom

Lista Startowa:

BIEG GŁÓWNY Dystans 10 km
Kobiety- 16 – 34 lat
L.p
Nazwisko i Imię
1
 
2
 
3
 
4
 
Kobiety- 35 – 49 lat
L.p
Nazwisko i Imię
1
Kozub Dorota
2
Solarz Agnieszka
3
Anna Gąsienica-Roj
4
 
Kobiety- 50 - 59 lat
L.p
Nazwisko i Imię
1
 
2
 
3
 
4
 
Kobiety- 60 lat i pow.
L.p
Nazwisko i Imię
1
 
2
 
3
 
4
 
Mężczyźni- 16 – 34 lat
L.p
Nazwisko i Imię
1
Gołdyn Piotr
2
Wojciech Kwieciń
3
Mateusz Piątek
4
Ziętara Marcin
5 Parwa Michał
6 Walkiewicz Paweł
7 Wójcik Michał
8 Piotrowski Piotr
Mężczyźni- 35 – 49 lat
L.p
Nazwisko i Imię
1
Piątek Paweł
2
Solarz Grzegorz
3
Wątek Tomek
4
Okrajek Zbigniew
5 Augustyński Sylwester
   
Mężczyźni- 50 - 59 lat
L.p
Nazwisko i Imię
1
Jacek Łabudzki
2
 
3
 
4
 
5  
Mężczyźni- 60 lat i pow.
L.p
Nazwisko i Imię
1
Szczepanik Andrzej
2
 
3
 
4
 
5  
Dystans 5 km
Kobiety  -16 – 34 lat
L.p
Nazwisko i Imię
1
Zapart Aleksandra
2
Dzikowska Greta
3
Karolina Gąsienica-Roj
4
 
Kobiety - 35 – 49 lat
L.p
Nazwisko i Imię
1
Augustyńska Kinga
2
 
3
 
4
 
Kobiety - 50 i pow.
L.p
Nazwisko i Imię
1
 
2
 
3
 
4
 
Mężczyźni-16 – 34 lat
L.p
Nazwisko i Imię
1
 
2
 
3
 
4
 
Mężczyźni - 35 – 49 lat
L.p
Nazwisko i Imię
1
Tomasz Gąsienica-Roj
2
 
3
 
4
 
Mężczyźni - 50 i pow.
L.p
Nazwisko i Imię
1
Matyjewicz Michał
2
 
3
 
4
 
Dystans 5 km Nordic Walking
Kobiety
L.p
Nazwisko i Imię
1 Wasik Magdalena
2 Fejgelson Anna
3 Kądziela- Kot Joanna
4 Kot Edyta
5 Zygadło Agnieszka
 
 

Wkrótce więcej informacji.